Shpalljet për Dhoma për Studentë në Prishtinë
Dhoma me qera per studente/vajza
$55Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) . Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant...
Nje vend i lire me qera per bashkbanuese cimere
$55Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nje vend i lire me qera per studente (vajza) . Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te...
Dhoma me qera
$40Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhoma me qera per studente dhe te punesuara te mobiluara dhe me te gjitha kushtet si...
nje vend i lire per bashkbanuese/cimere
$55Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm nje krevat me me qera per studente (vajza), bashkbanuese . Shtepia posedon te gjitha kushtet per...
Dhoma e qera 60 euro studenta
$60Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhoma me qira per studenta, 60 Euro per studente, ose 300 Euro i gjithë kati (për 6 studentë)....
dhome per studente
$00Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj nje dhome me qera ne lagje te spitalit , te interesuarti mund te lajmerohen ne nr kontaktues ,cmimi...
60 Euro për meshkuj dhoma me qira, Prishtinë, ALL INCLUSIVE
$60Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj dhoma me qira për meshkuj, në qendër të Prishtinës, me të gjitha shpenzimet e përfshira në...
Dhoma për studentë, 60 Euro të gjitha shpenzimet, Prishtinë
$60Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhoma me qira në Prishtinë 60 Euro muaji për person, me të gjitha shpenzimet: ujë, rrymë,...
Dhome per stundente
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhome me qera ne kuader te shtepis me hymje te vecant(paradhom dhe banjo )e pershtatshme per nje...
Dhome per stundente
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhome me qera ne kuader te shtepis me hymje te vecant(paradhom dhe banjo )e pershtatshme per nje...
leshoj dhomen me qera per 2-3 studente ( femra ) kushte te volitshme
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhomen me qera dhoma ka 2 shtrata 1 televizor 1 dollap Banesa gjendet ne breg te diellit Te xhambazt...
Kerkojm cimere femer
$200Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm 1 cimere femer ne banese. Banesa gjendet ne lagjen dardania mbi kurriz ne katin e pare. Per me...
Jap dhomen me qera per dy vajza ne bregun e diellit
$40Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap dhome me qira per dy vajza ne bregun e diellit afer fakultetit iliria dhoma eshte e mobiluar ka tv wfi...
Kerkoje 1 ose 2 bashke banues meshkuj
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne lagjen lakrishte te pro credit bank,ka dy dhoma,nje banjo,kuzhine,koridor dhe ballkon,eshte...
kerkojme cimere ne banese
$250Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 3 cimere femra ne banese me cmim te volitshem per person. Banesa gjendet ne lagjen Dardania mbi...
Leshoj dhomen me Qera per 3 Cimere
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj 3 cimere femra ne nje dhome , dhoma asht e mobiluar qmimi per person i volitshem , banesa gjendet ne...
Kerkohen dy bashkebanuese
Kerkohen dy bashkebanuese
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme nje bashkebanuese prej dates 01.09.2015. Cmimi 50€ + shpenzimet e rrymes dhe ujit. Banesa...
Kerkohet bashkbanese (F) Banesa e renovuar
$60Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkohet bashkbanuese vetem (F) ne lagjen Ulpiana shume afer me Beni Donen(Posten e madhe),Banesa eshte e...
Kurse 049580178 GJERMANISHT ANGLISHT. FRENGJISHT
Kurse 049580178 GJERMANISHT ANGLISHT. FRENGJISHT
$00Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shkollen J U V I mësohen gjuhet e huaja përmes metodave me te reja te mësimdhënies dhe përmes nje...
Dhoma për studentë (M) në Prishtinë
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj dhomë me qira për studentë. Çmimi dhe kushtet atraktive. Lokacioni afër Kolegjit FAMA/ISPE. Na...