Shpalljet për Lokale me Qera në Prishtinë
Lolali me qira!
Lolali me qira!
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali eshte i pershtatshem per ordinance, por edhe per zyre. Ka dy pjese, banjo dhe nje garderobe. Gjendet...
Leshoj lokal me qera
Leshoj lokal me qera
$300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokal 65m2 me qera ne prishtine afer QENDRES SHENDETSORE NR 4 te sapondertuar ne prishtine.Lokali ka...
leshoj lokal me qera
leshoj lokal me qera
$300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokal me qera prej 65m2 ne Prishtine perball QENDRES TE SAPONDERTUAR SHENDETSORE NR 4 qe njekohsisht...
Lokale me qira 45.7m2 dhe 22.1 m2
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Japim dy lokale me qira njera 45m2, ndersa tjetra 22.1m2, lokali gjendet ne kryq te rruges “Bajram...
Leshoj lokalin me qira
$600Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira . Lokali gjendet ne lagjen Mati 1 afer banesave te kuqe tek Bregu i Diellit. Lokali...
Ofroj Lokal me qera
Ofroj Lokal me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrim i sendit Shum i pershtatshem per gjitha llojet biznesi me siperfaqe prej 230m2 -Afer rruges...
leshoj me qera
leshoj me qera
$300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokal me qera ne prishtine perball shtepise shendetsore nr 4 te sapondertuar ne prishtine.lokali...
JEP LOKAL ME QIRA
$120Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ LOKALIN ME QIRA. LOKALI NDODHET AFER TREGUT NE “ULPIANE”-PRISHTINE, NDERTESA E MOBILISE d3....
leshoj lokal me qera prej 65m2 prishtine ish barnatoren private
leshoj lokal me qera prej 65m2 prishtine ish barnatoren private
$300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj lokal me qera prej 65m2 ne prishtine perball ambulantes me te madhe shendetsore ne prishtine te...
Lokal me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjendet përballë kolegjit fama ne Prishtinë Lokali ka 250 m2 dhe është i përshtatshëm për...
Depo me qera ne Prishtine – Zona Industriale mbrapa ETC-se
Depo me qera ne Prishtine – Zona Industriale mbrapa ETC-se
$1000Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet me qera Depo-ja me nje zyre ne Zonen Industriale ne Prishtine-Fushe Kosove (Mbrapa ETC-se)....
Lokal Afarist me qira ne Prishtin 250m2
Lokal Afarist me qira ne Prishtin 250m2
$800Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali shum i pershtatshem per gjitha bizneset me siperfaqe 250m2 ka depo dhe 2 banjo me parkingje derine 8...
Leshohet lokali me qira te shkolla fillore elena gjika prishtine
Leshohet lokali me qira te shkolla fillore elena gjika prishtine
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.duqani ka pamje shume te mire dhe ka flukse te madhe te njerzeve dhe nxenesve dhe ka objekte minstrise...
Zyre me qira – Perballe Hotel Grand Prishtina
Zyre me qira – Perballe Hotel Grand Prishtina
$650Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nga 01.Mars.2013 lëshohet me qira banesa e rinovuar për afarizëm – zyre. Banesa është në katin...
Jap lokal me qira
$450Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap lokalin me qira ne Dardani, ka 100m2, e pershtatshme per kafiteri Kerkohen 6qira perpara Lokali komplet...
Jap lokal me qira
$450Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap lokalin me qira ne Qender te Prishtines, ka 100m2, i pershtatshem per zyre, butik apo veprimtari tjeter...
jap lokal me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap lokalin me qera ne rrugen ,,v fazliu”ne prishtine 50m mbi raifajzen bank lokali ka mbi 100m2...
Urgjentisht kerkoj lokal me qera ne qender
$800Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjentisht kerkoj lokal me qera ne qender deri ne 60m2 dhe me qmim deri ne 800 euro
Kerkoj lokal me qera deri ne 50m2
$250Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjent kerkoj lokal me qera deri ne 50m2 ne qender te Prishtines.Qmimi deri 250 euro
Jap lokal me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap lokal me qira ne Qender te Prishtines, posedon 250m2, Qmimi real