Shpalljet për Lokale me Qera në Prishtinë
Lokal me qira ne breg te diellit 30m2
Lokal me qira ne breg te diellit 30m2
$300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet lokali me qira ne Breg te Diellit, 30m2, mbrapa Gizzi Exclusive
LOKAL ME QERA NE “ULPIANE” NE NDERTESEN E DUKAGJINIT
$70Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET AFER TREGUT NE “ULPIANE”-PRISHTINE, NDERTESA E DUKAGJINIT...
Leshoj lokalin me qera, 60m2 shpajz dhe banjo
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali eshte mjaftueshem I madh.Ndodhet ne lagjen Bregu I Diellit,rruga nr.09 Sali Nivica.
LESHOHET LOKALI ME QERA NE BREG DIELLIT 200EU
$200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lojali ka 60m2, ka wc, gjendet afer Xhamise ne Breg Diellit,Prishtine. Cmimi 200eu Per me shume info 044...
Triar Caffe DPH -Jap lokalin me qera  Kati perdhes tek zyret e  ODES  SE AVOKATEVE  ,nje rruge me poshte lagjes Pejton Prishtine
Triar Caffe DPH -Jap lokalin me qera Kati perdhes tek zyret e ODES SE AVOKATEVE ,nje rruge me poshte lagjes Pejton Prishtine
$900Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali eshte i ri mund te sherbehet per restaurant dhe hapesir per zyre , 24 h kemi uje dhe nxemje qendrore...
lokali me qira
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj me qira lokalin perball spitaleve me 50m2 i pershtatshem per ordinanc,barnatore,laborator etj qmimi...
Leshohet Lokali me qera ne Kodren e Diellit
$220Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjendet ne rr. Sali Nivica, afer Xhamise Ne Kodren e Diellit. Ka 55m2, wc dhe eshte i mirembajtur....
lokali me qira
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj me qira lokalin perball spitaleve ne ulpiane me 50m2 i pershtatshem per laborator barnatore ordinanc...
Lokali me qira
Lokali me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojmë këtë objekt (Bodrumi-Magazina – 170m2 dhe kati i parë 330m2) për qeramarrje, me kushte...
lokali me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj me qira lokalin ne lagjen ulpiane perballe spitaleve me 50 m2 e pershtatshme per laborator barnatore...
Japë me qera Depo ne Prishtine
Japë me qera Depo ne Prishtine
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Japë me qera lokalin i pershtatshem për depo, për furre buke etj. Qyteti: Prishtine Adresa: Rruga Bajram...
Leshoj me qera : Qendra Sportive,  Motel-Restaurant Qamerlia
Leshoj me qera : Qendra Sportive, Motel-Restaurant Qamerlia
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Motel-Restaurant Qamerlia gjendet ne periferi te prishtines ne magjistralen Prishtine-Llukar 4 km larg nga...
Leshoj me qera : Qendra Sportive,  Motel-Restaurant Qamerlia
Leshoj me qera : Qendra Sportive, Motel-Restaurant Qamerlia
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Motel-Restaurant Qamerlia gjendet ne periferi te prishtines ne magjistralen Prishtine-Llukar 4 km larg nga...
JAP LOKALIN ME QIRRA PER RESTORANT 200m2 NE QENDER TE PRISHTINES
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JAP LOKALIN ME QIRRA PER RESTORANT 200m2 NE QENDER TE PRISHTINES 045 867 346 045 545 785
leshoj lokal me qera ne qendren trektare bregu i dillit ne prishtin kati 2 NR 75
$150Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LOKALI POSEDON:KLIM,NXEMJE,WC,PERDE ETJ
LESHOJ LOKALIN ME QERA
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qera me sipërfaqe 60 m2 ku gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për...
leshoj lokalin me qera ne DARDANI
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj lokalin me qera i pershtatshem per biznes gjendet ne dardani tek kroi i bardh per më shum informata...
JAP LOKALIN ME QERA
JAP LOKALIN ME QERA
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qera me sipërfaqe 60 m2 ku gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për...
Podrumi me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj podrumin me qera i cili gjendet ne lagjen “Bregu i diellit” ne Prishtine perball...
Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine
Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet me qira lokali ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. Lokali ka siperfaqe 16 m2, ka koridor dhe banjo....