Shpalljet për Lokale me Qera në Prishtinë
Leshoj Lokal 150m2 me qira me mundesi ndarje ,i pershtateshem per zyre .
Leshoj Lokal 150m2 me qira me mundesi ndarje ,i pershtateshem per zyre .
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj lokal 150m2 ne katin e 1 me mundesi ndarje hapsires i pershtateshem per Zyre ,Noteri ,Avokat etj ne...
IPET LOKALI ME QERA 36m2
IPET LOKALI ME QERA 36m2
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet dyqani me qira me 36 metra katror. Gjindet ne lagjen NenaTereza ,perbal Rings’it per mashum...
lokali me qira te shkolla fillore elena gjika prishtine
lokali me qira te shkolla fillore elena gjika prishtine
$170Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.duqani eshte paisure me banjo siperfaqe 25 metra katrore ka levizje te njerezeve shume se eshte perballe...
Lshoj lokalin me qira te banesat e quajtura banesat e Arabve
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap lokal me qera tek banesat e Arabve, Lokali ka 38m2.
Leshoj lokalin me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qera ne qender te Prishtines. Lokali gjendet perballe hotel Prishtina dhe eshte i...
lokali me qira
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lokali me qira perballe spitaleve 50 m2 i pershtatshem per ordinance laborator barnatore etj qmimi 350 tel...
Ipet lokali me qera
$150Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali ndodhet pran shkolles fillore Emin Duraku.
Ipet Lokali me qera
$550Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Lokalin me qira ne Prishtin ne Lagjen Ulpiana i cili gjindet perball selis qendrore të AAK. Lokali...
Lokali ne qender me qira – E pershtatshme per Avokature, Agjension, etj
Lokali ne qender me qira – E pershtatshme per Avokature, Agjension, etj
$300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali i renovuar ne qender te Prishtines, perballe stacionit Policor. Ka nje hapesire prej afer 50 m2 me...
JEP LOKALIN ME QERA NE LAGJEN “ULPIANA” -PRISHTINE
$70Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET AFER TREGUT NE “ULPIANE”-PRISHTINE, NDERTESA E DUKAGJINIT...
LESHOJE  LOKAL  ME QIRA
LESHOJE LOKAL ME QIRA
$000Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJE LOKAL 80M2 DHE 150M2 NE QENDER TE PRISHTINES KARSHI MUZEUT TE KOSOVES PRISHTINE
Leshoje Lokale me qira ne Qender te prishtines
$00Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje Lokalin 80 m2 me qira me mundesi zgjerimi me 150 m2 mbi lokal dhe 150 m2 podrum te gjitha munde te...
Jap lokalin me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qera ne lagjen Bregu I Diellit, rruga kryesore ‘Enver Maloku’, afer marketit...
Leshoj me qira lokalin
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qiralokalin me siperfaqe 56m2ne Prishtin te menza studentve perball kishesne rugen Agim Ramadani
lokali me qira
$400Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj lokalin me qira perballe spitaleve i pershtashem per laborator,barnatore etj 50m2 qmimi 400e tel...
banese me qira
$170Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj me qira banesen 1 dhomshe ne katin e 4 ne bregun e diellit afer postes te vogel 50 m2 qmimi 170e tel...
Leshoj me qira lokain 100m2 ne lagjen e Muhaxherve
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira ne lagjen e Muhaxherve. Lokali eshte 100m2 dhe ka banjo dhe podrum. Cmimi te...
podrumi me qera
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj podrumin me qera i cili ka 70m2 + tarasa 80m2 i cili gjendet ne lagjen bregu i diellit prane...
lokali me qira
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshojme me qira lokalin ne ulpiane d8 perballe spitaleve me 50 m2 e pershtatshme per ordinance,barnatore...
Lokal me qira – perballe Hotel Grand Prishtina
Lokal me qira – perballe Hotel Grand Prishtina
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali me qira perballe Hotel Grand Prishtina, saktesisht objekti prapa METRO Sendwich bar. Aktualisht...