Shpalljet për Lokale me Qera në Prishtinë
jap lokale me qera dardani
$300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jap lokale dardani ka 55 i renovume i gatshume per zyre
Leshoj lokalin 106m2 me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira 106m2, ne lagjen Kalabria te rrethi, objekti i Lesnes, ndertimi i ri, i pershtatshem...
JEPET ME QERA ZYRE KATI 4, 95 M²  (NE QENDER ,PERBALLE BASHKISE DURRES)
JEPET ME QERA ZYRE KATI 4, 95 M² (NE QENDER ,PERBALLE BASHKISE DURRES)
$600Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet me qera zyre me siperfaqje 95m2, e pozicionuar ne qender (sheshi Iliria) afer bashkise dhe...
JEPET ME QERA ZYRE KATI 4, 95 M² (NE QENDER ,PERBALLE BASHKISE DURRES)
JEPET ME QERA ZYRE KATI 4, 95 M² (NE QENDER ,PERBALLE BASHKISE DURRES)
$600Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet me qera zyre me siperfaqje 95m2, e pozicionuar ne qender (sheshi Iliria) afer bashkise dhe...
Leshoj lokalin 106m2 me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj lokalin me qira 106m2, ne lagjen Kalabria, te rrethi, banesat e Lesnes, ndertimi i ri, i...
Lokal me qira në Prishrine të Hotel Grandi
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj lokalin me qira 70m2 në qender të Prishtines Rr: Galibardi perball ish pallatit të shtypit,...
Lshoj lokalin me qira te banesat e quajtura banesat e Arabve
$200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali eshte ne gjendje shum te mir i rregulluar komplet ka hapsire prej 38metra katror
studio muzikore me qira
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eshte podrum I pergatitur enkas per studio muzikore. Ndodhet ne Prishtine, qender. I ka edhe muret me...
Lëshoj lokalin me qira 60 metra katrorë në Bregun e Diellit (Te Xhambazët).
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjendet te Xhambazet ,perballe stacionit te autobusit. Qmimi sipas marrëveshjes
Lokali me Qira 500m2 ne Veternik
Lokali me Qira 500m2 ne Veternik
$1200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali është për hapësirë komerciale që gjendet në Veternik, ka një sipërfaqe prej 500 m2 dhe...
Dyqane me qira në Arbëri (ish Dragodan), Prishtinë
Dyqane me qira në Arbëri (ish Dragodan), Prishtinë
$300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dy dyqane me qira në lagjen Arbëria (ish Dragodan),në rrugën kryesore, 100 metra nga Restaurant...
Leshoj Lokalin me qera 280 m2, ne 3 nivele. Ne lagjen Mati 1, Rruga Muharrem Fejza.
Leshoj Lokalin me qera 280 m2, ne 3 nivele. Ne lagjen Mati 1, Rruga Muharrem Fejza.
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Lokalon me qera 280 m2 ne 3 nivele, 2 nivele me nga 100 m2, dhe bodrum 80 m2. Me parking diku 100...
Lokal me qera ne Ulpian, mbapa AAK
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje...
Leshoj Lokal me qera te Santea
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nga data 01. Shtator 2013 leshoj me qera Lokalin qe gjendet ne Kompleksin afarist te Santea. Lokali eshte i...
JAP ME QIRA LOKALIN NE PRISHTINE
JAP ME QIRA LOKALIN NE PRISHTINE
$1300Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira lokalin 320 m2 ne Prishtine, afer ish sllovenia sporti, te Busti Isa Kastrati, pran rruges...
Jepet objekti me qera ne qender te Prishtine te qafa
$15000Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet objekti me qera ne qender te Prishtine te qafa. Objekti ka 2200m2. Objekti eshte ne rrugen kryesore e...
Jepet objekti me qera ne qender te Prishtines afer komunes se vjeter.
$1800Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Jepet objekti me qera ne qender te Prishtines afer komunes se vjeter. Objekti ka 270m2. Eshte e tera e...
Jepet objekti me qera me madhesi sipas deshires se klientit.
$16Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet objekti me qera me madhesi sipas deshires se klientit. Objekti mund te ndahet prej 100m2 ne 200m2...
Jepet banesa me qera per lokal, zyre ne qender te Prishtines rruga e Garibaldit.
$1000Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet banesa me qera per lokal, zyre ne qender te Prishtines rruga e Garibaldit. Banesa ka 3 njesi, banjon...
Leshet banesa me qera per zyre ne Ulpiane te Simfonia
$350Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshet banesa me qera per zyre ne Ulpiane te Simfonia ne perdhese. Cmimi 350 euro