Shpalljet për Lokale në Shitje në Prishtinë
SHES LOKALIN
SHES LOKALIN
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin me sipërfaqe 60 m2 dhe gjendet te kolegji FAMA.Lokali eshte i përshtatshëm për çdo lloj...
Shes Lokalet ne Mati1
Shes Lokalet ne Mati1
$1500Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokalet jane pothuajse ne finalizim dhe jane te pershtatshme per çdo lloj veprimtarije, te pozicionuara ne...
Shes Lokalin Mbrapa teatrit perball 4 xhamis llullat
$1900Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lokali 1 ka 75 m2 lokali 2 ka 29 m2
Shes lokalin ose leshoj me qira
$150Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali eshte ne gjendje shume te mir komplet i rregulluar ka hapsire 38metra katror edhe shitet, lokali...
Banesa Dhe Lokale në terë Prishtinen
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesa Lokale Etj.
SHES LOKALIN afer TREGUT NE ULPIANE – PRISHTINE
$15.000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES LOKALIN AFER TREGUT NE “ULPIANE”-PRISHTINE, NDERTESA E MOBILISE d3 – DUGAGJINIT, MBRAPA...
shes dy lokale
Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes dy lokale ne prishtine 25m2 dhe 55m2 rr bajram kelmendi
Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2
Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2
$0.00Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vlore, shiten ne shitje 3 dyqane. 1. Dyqan me siperfaqe 39 m2, kati i dyte nga toka, cmimi: 1100 euro/m2 2....
Shes urgjentisht lokalin ne qender te prishtines perballe rektoratit 110 m2
$220000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokali gjindet ne perdhes te banesave perball rektoratit ne qender te qytetit lokali ka renovim themelore
Tirane, Fresku, shes dyqan 32 m2, me hipotek buze rruge
$29000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes dyqan ne tirane ne zonen e freskut, rr shefqet kuka, sip 32.4m2, me hipoteke, buye rruge, pershtatet...
Shes lokalin
$38000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne Prishtine-Darani, ka 30m2, qmimi:38.000€ Lokali ka pozicion te mir, shitet pa ndermjetesim
Shes lokalin
$38000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne Prishtine Dardani, ka 30m2, kati perdhes, qmimi:38.000€ Lokali shitet pa ndermjetesim
Shes lokal
$22.000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne Qender te Prishtines, ka 38m2, kati perdhes Qmimi:22.000€ Shitet pa ndermjetesim
Shes lokal
$22.000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokal ne Qender te Prishtines, ka 38m2, qmimi:22.000€ Lokali shitet pa ndermjetesim Dokumentacioni...
Shes lokalin
$37000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne Prishtine ne lagjen Dardania, ka 30m2, qmimi:37.000€ Shitet pa ndermjetesim
Shes lokalin
$22.000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne Qender te Prishtines, posedon 38m2, qmimi:22.000€ Lokali shitet pa ndermjetesim...
Shes lokal
$22000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne Qender tePrishtines, ka 38m2, qmimi 22.000euro
Shes lokalin
$22.000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne Prishtine, 38m2, qmimi:22.000€ Shitet pa ndermjetesim
Shes lokalin
$22.000Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalin ne Qender te Prishtines, posedon 38m2, qmimi:22.000€ Lokali shitet pa ndermjetesim
Shes lokalin
$600Lokale në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lokalet urgjent ne Prishtinë. rr.:”Bajram Kelmendi” zona 2 e Qytetit, njëri është 38m2...