Shpalljet për Patundshmëri në Prishtinë
leshoj shtepine me qira
leshoj shtepine me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet me qira shtepia ne rrugen per germi, shtepia ka 1950 m2 me bodrum, pa bodrum i ka 1550 m2 per...
leshoj lokalin me qira
$200Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj lokalin me qira 55m2 ruga bajram kelmendi 51 lokali posedon uje, wc i pershtatshem per keto...
Shes Banesen 82m2
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Qmimi eshte shume i volitshem e shes per arsye financiare.
shes banes ne rrugen kryesore bill klinton ne prishtin
$1050Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet banesa me 87 metra katror ne rrugen kryesore ne lakrishte kati i 5 dy dhoma gjumi sallon koridor...
Kerkoj banese me qira per nje qift
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj banese banese me qira te mobiluar komplet me te gjitha , jo e vjeter jemi vetem burre e grua …
shes banes ne lagjen Ulpiana ne Prishtine
$1200Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne lagjen Ulpiana D9 kati i 3.Banesat jane te ngjitura njera me tjetren dhe mund te...
Blej 2 ari truall ne koder te diellit,sofali,matican
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej 2 ari truall ne keto laxhe,Koderi diellit,Matican,Sofali,dhe Laxhe e spitalit. jom i intersuar per 2...
Shes banesen 52m,ne Dardani-Prishtine,kati i pare
$65000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne katin e pare,ka nje dhome dite me kuzhine,nje dhome gjumi,shpajz,banjo dhe ballkon,ka uje...
banes me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa gjindet ne ulpijan ka 2 dhoma e renovuar
Shitet banesa ekskluzive!
Shitet banesa ekskluzive!
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa e re me siperfaqe netto 70 metra katrore, e cila eshte ne katin e tretë nga perdhesa dhe...
Leshoj shtepin me qira ka dy dhoma gjumi nje sallon me kuzhin banjo balllkon
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepin me qira shtepia esht nje katesha ka nje sallon me kuzhin dy dhoma gjumi banjo ballkon esht e...