Shpalljet për Patundshmëri në Prishtinë
Banes/lokal me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen/lokal me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome...
shitet banesa 80 m2 ne bregun e diellit banesat e kuqe
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa nga pronari bregu i diellit banesat e kuqe perball furres Qerimi1 kat i pare banesa posedon 1...
Leshoj banesem me qera per 6 studente
Leshoj banesem me qera per 6 studente
$420Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore...
Ne ulpian leshoj me qira banesen njedhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne ulpian – Prishtine, leshoj me qira banesen njedhomshe, (WC, sallon me kuzhine, dhome e ndejes)....
leshoj banesen me qera per 6 studente
leshoj banesen me qera per 6 studente
$420Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore...
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
$001Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Colombo Albania Agency Kërkohen shtëpi me qera në vlorë Shtëpi private dhe apartamente në pallat....
Dhoma te lira per vajza-studente
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te...
URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.
URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.
$1500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare. Shtepia te jete e re, apo e rinovuar, mire e mobiljuar....
Lëshohet banesa “Zyre”me qira
Lëshohet banesa “Zyre”me qira
$500Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet banesa për “Zyre”me qira në qender te semaforat kryesorë afer katedrales. Banesa...
Leshoj banesen me qera
Leshoj banesen me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira, banesa gjindet ne lagjen Bregu i Diellit afer ambullantes apo shkolles fillore...
Kerkoje bashkbanuese
Dhoma për StudentëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje bashkebanuse (femer) studente apo te punesuar. Shtepia gjindet mbi ambasaden zvicrrane (afer hotel...
Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë
Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë. Tel: 045-616-794
LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE
LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE
$120Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JEP LOKALIN ME QERA NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME...
📌 Japim Depo me qira Në Prishtin dhe rrethin prej 100m2 deri në 1000m2   për ma shumë Informata na Kontaktoni  📞+ 383 (44) 200 413
📌 Japim Depo me qira Në Prishtin dhe rrethin prej 100m2 deri në 1000m2 për ma shumë Informata na Kontaktoni 📞+ 383 (44) 200 413
Lokale me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.📌 Japim Depo me qira Në Prishtin dhe rrethin prej 100m2 deri në 1000m2 për ma shumë Informata...
banes me qira ne Prishtinë lagjen Ulpian perball konivkteve kati 4 2+1 qmimi 190euro   044 200 413
banes me qira ne Prishtinë lagjen Ulpian perball konivkteve kati 4 2+1 qmimi 190euro 044 200 413
$190Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banes me qira ne Prishtinë lagjen Ulpian perball konivkteve kati 4 2+1 qmimi 190euro 044 200 413
Banese me qeraa
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj banesën me qera ne katin e trete te trofta te banka ekonomike.Banesa është një-dhomëshe...
Kerkojme banese me qira per nderkombetare
Kerkojme banese me qira per nderkombetare
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje banese me qira per nje nderkombetare ne QENDER te qytetit (afer...
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon shtepi me qira per nje nderkombetare ne lagjet: Arberi, Sofali,...
Banesa per qira be sheshin bill Clinton
Banesa per qira be sheshin bill Clinton
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa per qira bill Clinton eshte e mobiluar ka lift24 banesa eshte e re ka 1dhome gjumi 1ndejes ka...
70
70
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet tek banesat e bardha, kati i 3, 70 metra katror,ka sallon , kuzhine, dhome gjumi, paradhome,...