Shpalljet për Shtëpi me Qera në Prishtinë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Leshoj katin e shtepise me qira dy dhoma banjo dhe kuzhina
$50Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj katin e shtepise me qira per femra afer ambasades zvicrrane me kushte shume te mira per banim me...
LESHOJ BANESE ME QERA
LESHOJ BANESE ME QERA
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qera .Banesa gjendet ne Ulpiane mbrapa AAK-se dhe ka siperfaqe 90 metra katrore eshte ne...
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
$001Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Colombo Albania Agency Kërkohen shtëpi me qera në vlorë Shtëpi private dhe apartamente në pallat....
URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.
URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.
$1500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare. Shtepia te jete e re, apo e rinovuar, mire e mobiljuar....
Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë
Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë. Tel: 045-616-794
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon shtepi me qira per nje nderkombetare ne lagjet: Arberi, Sofali,...
Kerkoje bashkebanuese
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje bashkebanuese studente ose vajza te punesuara. Shtepia gjindet afer hotelit Afa me kushte shume te...
Urgjent mar banes ne Prishtin Urgjent mar banes per 1 klient familjar ne Prishtin lagjen Tophane per afat te gja kohor Agjensoni Lion 044 359 819
Urgjent mar banes ne Prishtin Urgjent mar banes per 1 klient familjar ne Prishtin lagjen Tophane per afat te gja kohor Agjensoni Lion 044 359 819
$250Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr banes me qira n Prishtin urgjent perparsi ato banesa qe kan nxemje prej qytetit 044 623 897
Shtepi me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj nje hyrje te shtepise me qera.Shtepia eshte e mobiluar.Shtepia gjendet afer xhamise se llapit.per...
Kerkoje bashkebanuese (vajza) afer ambasades zvicrrane
$60Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje studente dhe kerkoje bashkebanuese ne lagjen e muhaxhereve mbi ambasaden zvicrrane. Cmimi eshte...
Kerkoj shtepi me qera per nderkombetare
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj shtepi me qira per nderkombetare, kontrate afatgjate, shtepi me 3 ose 4 dhoma gjumi. Lagjet e...
Shtepia me Qiera
Shtepia me Qiera
$280Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet me qira shtëpia VETEM PER FAMILJAR afër 70m² në lagjen Tophane (Te MArkaxhit ) Shtëpia ka...
leshoj shtepine me qera
leshoj shtepine me qera
$300Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qera e mobiluar komolet me te gjitha ka oborr dhe vend parking, podrum, shtepija ka 3...
shtepi me qira
shtepi me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepine me qira ,shtepia eshte e mobliuar me nxemje qendrore ka 3 dhoma gjumi . sallonin , kuzhin ,...
apartment me qera
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj apartment me qera e mobiluar me nxemje qendrore ne lagjen kalabria ose Emshir.
Shtepi lukzose me qerta
Shtepi lukzose me qerta
$250Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lshoj shtepi me qera ne Hajvali ,Shtepia ka 134 metra katror ,cdo kat ka hymje te vecant ujsjells 24 or...
Leshoj banese me qira ne Prishtine
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira 36m2 ne Prishtine. Banesa gjendet ne rrugen Agim Ramadani prane fakultetit teknik...
Leshoj shtepi me qira
$500Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj shtepin me qera ne lagjen e spitalit afer shkolles pavarsi per me shum informacone na kontakto ne...
Shtepi me qira
Shtëpi me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshojm kat me qira ka 65 metrra katror me hyrje te veqant adresa rruga Carraleva mbrapa shkolles Asim...