Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Prishtinë
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Hajvali ndertim stili europian gjindet afer banesave Swiss Residence . Shtepia eshte 270...
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall ( hapsir e mjaftueshme edhe per 3 shtepia) afer banesave Diamond...
SHITET SHTEPIJA ME TRUALL
SHITET SHTEPIJA ME TRUALL
$110000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIJA NE RRUGEN GJON SEREQI PRISHTINE SHTEPIJA KA 100 METRA KATROR E NDERRTUAR NE 4.5 ARI TRUALL...
Shes Shtepin ne qender te Ulqinit
$110000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.siperfaqja shtepis 140+50m2 ne 920m2 troj per ma shum informacione mundeni te me kontaktoni ne +38269377499...
Shtëpi luksoze në shitje
Shtëpi luksoze në shitje
$200000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prishtinë – Mat | Sipërfaqja e banimit – 324 m² | Sipërfaqja e tokës – 302 m²...
Shtepi ne deti 70m2 +oborr
$167.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrimi:  Shtëpi I bukur autentike i gurit, 70m 2 + oborr, e ndërtuar në vitin 1910, e...
Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc
Shes shtepi ne lagjen Marigona Rezidenc
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin 210m2 me 2 ari oborr lagjja Marigona Residence shtapia ka 3 dhoma gjumi, 3 banjo, kuzhine ,...
Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist
Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne rr Nexhmi Llumnica ne Prishtine. Shtepia eshte nje kateeshe me fadrature 85 m2(me mundesi...
Shtepia gjindet ne qagllavic mbrapa Bau Market
$300000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka 1 mij metra katror 6 ari dhe gjindet mbrapa bau market te qagllavices
shitet shtepija ne prishtin
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet shtepija ne prishtin 3 kat e rregulluar komplet . gjindet afer teatrit dodona prishtin. ka dy...
Shtepia ne shitje, me lokal
Shtepia ne shitje, me lokal
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vendndodhja: Durres, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te Spitalit te...
Shtepia ne shitje
Shtepia ne shitje
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shtepia ne shitje ne lagjen Kodra e Trimave, 100m larg Raiffeisen Bank .Shtepia eshte ndertim shume i...
2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH
2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 2 shtepitë e njejta si dhe trualli në mes në Bardhosh (Prishtinë) shtepitë janë të njejta si...
Shtepi 3 Kateshe – Prishtine
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Kateshe – Ste cila me hymjen e vet E fasadume, nxemje qendror, bunar, garazh Kontaktoni ne numer...
shes apartament ne shengjin tek rera e hedhur
$620Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. tek rera e hedhur ne shengjin shes apartament me dokumenta me pamje nga deti 67 m2 kati i 2 eshte larg 50...
shitet shtepia ne dragodan/arberi me 10 ari oborr(150.000E)
shitet shtepia ne dragodan/arberi me 10 ari oborr(150.000E)
$150.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne lagjen arberia me perafersisht 10ari truall , eshte nje vend i qete pa zhurma per banim ,...
2 ari e 65
$190Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka dyqanin dhe puntorin gjindet ne rrugen Bajram bahtiri Prishtine (Xhamia e Llapit ) shtepia esht...
Shtepia ne shitje – Urgjent
Shtepia ne shitje – Urgjent
$180000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTËPIA NË MATIÇAN Çmimi 180.000 euro ose me marrëveshje • Trualli me nr. të parcelës 465...
SHESE SHTEPINE
SHESE SHTEPINE
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne lagjen Arberia, Shtepia ka 250.0 m2 , Trualli; 3.35 ari, Lokal afarist dhe garazh...
shes shtepin ne matiqan
$55000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin ne Matiqan me 4.85 ari.Gjendemi 200 m larg nga stacioni i kombave 3a ne matiqan.