Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Prishtinë
shes shtepine 3 kateshe me 5.5 ari oborr
$0.000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepia gjendet ne taslixhe rr. Skender Anamali Prishtine shtepia eshte e banueshme ka hapesire banimi prej...
shes shtepin me 90m2, 4 dhoma, 1 sallon, 1 kuzhin dhe 2 banjo
$160000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepia gjindet ne qender te qytetit afer hotel grandit ne lagjen e vjeter ramiz sadiku ne Prishtin
shes shtepin dy katshe
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin 2 katshe me infrastruktur te plote me 2.5 ari oborr. Afer gardenit dhe bej nderrim me nje...