Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Prishtinë
Shes Shtepin se Bashku me truall,shtepia e shendruar n e Restoran ne Qender te Prishtines
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia eshte ne qender te Prishtines (Shtepia eshte duke funksionuar si restoran)\”Shtepija e...
shitet shtepia te shkolla fillore elena gjika
shitet shtepia te shkolla fillore elena gjika
$190000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka 1 kuzhine me sallone .. 5 dhoma fjetes 1 sallone Me pamje nga natyra 4 banjo 1 shpajze 1 terase...
SHES BANESE (GARSONIERE)
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese (garsoniere) ne Ulpiane mbrapa AAK..Banesa eshte ne katin e IV-te,(ndertimi i vjeter.)
Shitet objekti (lokal).
Shitet objekti (lokal).
$37500Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lokali ne fshatin Vranidoll (Komuna e prishtines) me 3 ari apo mundesi me 7 ari. 6 klm larg...
Shtepia gjendet perball rrugices se furres Antika afer Hani I Dilit oborri posedon dy shtepia ne njeren gjenden 3dhoma 1 koridor 1 banjo 1kuzhin  ne tjetren 1 dhom 1 koridor I madh.
Shtepia gjendet perball rrugices se furres Antika afer Hani I Dilit oborri posedon dy shtepia ne njeren gjenden 3dhoma 1 koridor 1 banjo 1kuzhin ne tjetren 1 dhom 1 koridor I madh.
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia gjendet perball rrugices se furres Antika afer Hani I Dilit oborri posedon dy shtepia ne njeren...
SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE
SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE
$300000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten shtepite komplet te mobiluara me gjithe truall ne gjendje shume te mire. Trualli me siperfaqe prej 6...
SHITËT SHTËPI E RE ME 10 ARI OBORR
SHITËT SHTËPI E RE ME 10 ARI OBORR
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA E RE( E PA PERFUNDUAR-E PA FINALIZUAR). PLANI I SHTEPIS SHUM I BUKUR DHE MODERN.SHTEPIA...
APARTAMENTE NE PLAZH DURRES
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.APARTAMENTE NE TIRANE DHE DURRES PLAZH DHE SHKEMBI KAVAJES
Shtepi ne Fshatin Amerikan
Shtepi ne Fshatin Amerikan
$480000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ose leshohet me qira shtepia ne Fshatin Amerikan ne Prishtine. Çmimi i shitjes 480.000 i...
Shtepi ne Fshatin Amerikan
$480000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ose leshohet me qera shepia ne Fshatin Amerikan ne Prishtine. Per me shume info 0037744120218
Shes Urgjent Shtepine ne vendin me te mire ne veternik Prishtine
Shes Urgjent Shtepine ne vendin me te mire ne veternik Prishtine
$185000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet “”URGJENT”” shtepia me 210 M² si dhe me 3.5 ari Truall ne vendin me te mire...
Shitet ose Leshohet me Qera 750 euro Shtepija ne Bregun e Diellit afer AutoStrades
Shitet ose Leshohet me Qera 750 euro Shtepija ne Bregun e Diellit afer AutoStrades
$255000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nga Pronari Shitet Shtepia ose Leshohet me Qera Shtepija 3 katshem +nenkulm, Ne Prishtine Bregu i Diellit...
Shiten dy SHtepi ne PRISHTINE
Shiten dy SHtepi ne PRISHTINE
$200000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten dy sgtepi ne prishtine me 15 ari truall,,,nese jeni te intrsum lajmrohuni…
Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine
Ndrroj shtepin 3-kateshe me dy banesa ne Prishtine
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHes shtepin 3 kateshe ose ndrroj me 2 Banesa mbi 80m2 ne Prishtine SHtepia eshte e ndertune ne 3 ari trull...
SHTEPIA NE SHITJE
SHTEPIA NE SHITJE
$220000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Agjencion “LISI” ka në shitje këto prona: 1. Banesë në Dardani, 69m2 me Fletë Poseduese,...
shes shtepin 200m2
shes shtepin 200m2
Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin, 200 m2, dy katshe, kati i pare ka dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, nxemje qenderore,...
EXTRA OFERT ..SHTEPI ESKLUZIVE PER SHITJE NE PRISHTINE
EXTRA OFERT ..SHTEPI ESKLUZIVE PER SHITJE NE PRISHTINE
$1470000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.e shitur
shtepi lokale
$495000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet shtepia ne arberi ne rrugen kryesore afer ministris se shendetsis shtepia ka tre kate oborr, si dhe...
Shitet shtepija 200metra2
Shitet shtepija 200metra2
$85000Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepija urgjentishte ne Hajvali komuna e Prishtines .Shtepija ka 5 ari eshte e sapondertuar...
Plane,Projekte dhe ndertim per shtepi
$250Shtëpi në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,...