Shpalljet për Troje në Prishtinë
SHES TRULLIN në lagjen Emshir
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin me sipërfaqe 3.60 arë në lagjen Emshir — mbrapa shkolles fillore 7 Marsi në...
Shitet trolli 9,5 ari në rrugën kryesore Pr. – Matiqan
$220000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtiet trolli në sip. prej 9,5 ari në rrugën kryesore Pr. – Matiqan, me dalje në tri rrugë dhe...
Shes trollin 3.14 ari
$130000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtiet trolli në rrugën kryesore Prishtinë – Matiqan me mundësi shfrytëzimi prej 5 ari. Ka dalje...
SHESIM TROJE TE LIQENI ORLLANI
SHESIM TROJE TE LIQENI ORLLANI
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.TROJET JANE LARGE 4 METRA PREJ UIT PO KEMI EDHE TROJE NE VENDE TE DRYSHME QMIMI SIPASE MARVESHJESE QMIMI ME...
URGJENT
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitja e tokës në Çagllavicë, në mes Çagllavicë dhe Laplje Selo, çmimi me marrëveshje. Për...
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES
SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.TROJET POSEDOJNE RRUGE JANE BUZE LIQENIT JANE PRONE E SHQIPTARIT
SHES TRUALLIN
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin me sipërfaqe 3.60 arë në lagjen Emshir — mbrapa shkolles fillore 7 Marsi në...
Çagllavicë
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Trualli në Çagllavicë me siperfaqe prej 6 ari. Dokumentacion i rregullt.Përkthimi i...
shes 5 ari truall ne emshir
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 5 ari turall ne lagjen emshir afer tmk-s qmimi sipas marrveshjes
Shes 5 ari tok te shkolla teknike
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 5 ari ,,,ose ndrroj me banesa ,,ose jap per ndertim. toka gjendet afer shkolles teknike si dhe ka nje...
Shes Trollin prej 5 ose 6 ari Buz Magjistrales Prishtin-Besiane
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Trollin prej 5 ose 6 ari Buz Magjistrales Prishtin-Besiane Komuna: Prishtinë-Leban Trolli Gjendet Buz...
Shes 28 arë truall në LlapnaSellë
$100000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 28 arë truall në LlapnaSellë, 250m nga magjistralja Prishtinë – Ferizaj. Pronari shqiptarë,...
Blej 2 ari truall ne koder te diellit,sofali,matican
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej 2 ari truall ne keto laxhe,Koderi diellit,Matican,Sofali,dhe Laxhe e spitalit. jom i intersuar per 2...