Shpalljet për Troje në Prishtinë
Shes tullin ne prishtin ose ndrroj me banes ne mitrovic
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin prej tre ari ne prishtin afer stacionit te autobusave,ose ndrroj me banes ne mitrovic.
8 troje në Bërnicë të Epërme të gatshme për ndërtim
8 troje në Bërnicë të Epërme të gatshme për ndërtim
$3000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 8 troje në Bërnicë të Epërme Të gatshme për ndërtim të parcelizuara dhe të legalizuara, me...
Okazion shitet toke ne spille me gjusem cmimi.
$44000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toke ne spille te kavajes ne shqiperi 500 metra larg buze detit me certificate te rregullt mundesi...
Shitet trualli
$37000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trualli me siperfaqe 3.75 ari ne Prishtine ne lagjen Marigona. Vendi eshte i pershtatshem per...
Troje në shitje #0333 – Velani (Prishtinë)
Troje në shitje #0333 – Velani (Prishtinë)
$10500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten dy troje në Velani (Prishtinë) Trojet kanë nga 3.5 ari Çmimi është 10.500 € ari * Trojet...
Shitet 4 ari toke, Berrnice e Eper
$8000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes token ne Berrnice e Eperme ,Prishtines,me siperfaqe 4 ari.toka ka rrjete elektrike,ka ujsjelles dha...
Toke prej 77.25 ari ne shitje
Toke prej 77.25 ari ne shitje
$7500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 77.25 ari toke afer rruges Prishtine-Shkup (Laplje selo), Lokacioni i sakte I tokes eshte kur te...
Shes 4 ari truall mbrapa lagjes 038 ne Prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 4 ari truall mbrapa lagjes 038 ne Prishtine. Vendi eshte ideal per ndertim shtepie, me infrastrukture...
shitet dhe nderrohet trualli ne velani
shitet dhe nderrohet trualli ne velani
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet dhe nderrohet trualli ne velani.qmimi osht me marrveshje.trualli ka leje ndertimi per shtepi.
Truall me qera ne lagjen Kalabria(Emshire)
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Truall me qera
shesim troje te liqeni i  batllaves orllane
shesim troje te liqeni i batllaves orllane
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.TROJET POSEDOJNE RRYME RRUGE DOKUMENTACIONI I RREGULTE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM QMIMI I TROJEVE 3 ARI DHE...
Matje Kadastrale ( Matje të Tokave – Kadaster Private ) Matje Geodezike
Matje Kadastrale ( Matje të Tokave – Kadaster Private ) Matje Geodezike
$80TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi kadastër privat i licencuar për gjithë Kosovën dhe bëjmë të gjitha llojet e punëve gjeodezike,...
Shes 23 ari toke ne Bardhosh te Prishtines
$3500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 23 ari toke ne Bardhosh te Prishtines,toka ka ujsjelles kanalizim,rrjete elektrike.ka dalje ne asfalt
shes 9 ari e 61 metra ne lagjen e spitalit ne prishtine
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 9 ari e 61 metra ne lagjen e spitalit ne prishtine me mundesi ndarje ne dy pjese.Cmimi i volitshem ka...
Troje per Shitje
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten trojet nga 4.5 dhe 4 ari afer magjistrales Prishtine-Gjilan, perballe ish-hotel Madridit, afer...
Tokë për shitje
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tokë për shitje rezidencia Marigona Preoce-Lepi, 115 ari. Unë kam të gjitha dokumentet e.
Shitet 6 dylym vresht (Lushnje/Shqiperi)
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet 6 dylym vresht ne Kashtbardh (Lushnje/Shqiperi). Vreshti eshte prane kanalit kullues tek ura e...
shes take ne spille te kavajes shqiperi
$49900TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 3000m2 toke ne spille te kavajes ne shqiperi 460 metra large na buza edetit 600mt large na qendra e...
Shes truallin ne Veternik 5-35 ari
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes truallin ne Veternik 500m larg gjykaters se re . Trualli posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte e...
Troje ne shitje ne Veternik me cmim te volitshem
Troje ne shitje ne Veternik me cmim te volitshem
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojme troje me cmim shume te volitshem ne Veternik (mbrapa NIC Lagjja). Trojet jane ne hapesire prej 3...