Shpalljet për Troje në Prishtinë
Shitet toka ne Emshir.
$14000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka ne Emshir. Toka eshte afer shkolles 7 marsi ne anen e poshtme. Toka ka 3.5ari me dokumentacion...
SHITEN 12 ARI NE SOFALI
$7300TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN 12 ARI NE SOFALI POSEDOJ DOKUMENTAT E REGULLT DHE TE PLOTE ,, PERKTHIMI APO BARTJA NE MENYRE LIGJORE...
shes troje ne Sofali vend shum i mire
$4000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes troje ne Sofali vend shum i mire , rruga 6 metra me kadaster ,, posedoj dokumentacion te plote fleten...
Shiten troje te parcelizuara ne Llapnasell
$7000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes troje te parcelizuar prej 3,70ari , 4 ari, 8 ari ne lagjen panorama 2 ne llapnasell NE MES PRISHTINES...
Shitet toka rruges per Germi te hotel Silver,
$62000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka rruges per Germi te hotel Silver, ne anen e majt. Toka eshte ne rruge kryesore ne fillim dhe ka...
Shes Toke me Vreshte Moderne
Shes Toke me Vreshte Moderne
$25TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Siperfaqja 8000 m² Specifikat e vreshtes: Viti 7 i prodhimit: 1500 m² SAN GIOVESE (KANTINE). 2000 m²...
Shitet urgjentisht traulli ne Veternik, Lagjja Qendresa
Shitet urgjentisht traulli ne Veternik, Lagjja Qendresa
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjentisht trualli me siperfaqe prej 4 ari ne Veternik, Lagjja Qendresa. Lagjja eshte e urbanizuar...
Shes afro 5 ari në Emshir 900 m larg Shkollës dhe Ambulantës
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Trualli eshte i pershtatshem per ndertim. Rruga eshte e shtruar me kocka per te trolli. Trualli e ka nje...
Shiten 3 – 5 ari toke ne Prishtine
Shiten 3 – 5 ari toke ne Prishtine
$000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 3 – 5 ari toke varesisht nga deshira juaj. Toka gjindet ne afersi te tregut te gjelbert me...
shes trollin prej 4.25 ari
$450.000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes trollin ne b.diellit prej 4. 25 ari ku posedon edhe lejen e ndertimit ka infrastrukturen komplet per...
Shes 1 hektar mal ne Trud dhe 1 hektar e 60 ari tok ne Brnic te poshtme
$250TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1 hektar mal ne Trud, qmimi 250 ari dhe 1 hektar e 60 ari tok ne Brnic te poshtme qmimi per ari 1700....
Shes 1 hektar e 5 ari mal afer rezidences se Bexhet Pacollit ne Hajvali
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 1 hektar e 5 ari mal afer rezidences se Bexhet Pacollit ne Hajvali 900 ari
Shesim troje te liqeni i batllaves
Shesim troje te liqeni i batllaves
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kemi troje te liqen i batllaves trojet jane ne vende te ndryshme jane large vetem 4 metra large ujit qmimi...
Shes Urgjentisht Trollin në Lagjën Qëndresa në Vetërnik
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Urgjentisht Trollin prej 4.00 ari në Lagjën Qëndresa në Vetërnik në Prishtinë. Trolli ka...
SHES URGJENT 105 ARI TOKE PER TROJE NE MAXHUNAJ TE VUSHTRIS
SHES URGJENT 105 ARI TOKE PER TROJE NE MAXHUNAJ TE VUSHTRIS
$1000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrim i sendit shes urgjent 105 ari toke per troje ne fshatinMAXHUNAJ KOMUNA E VUSHTRRIS , trualli...
Shtepi ne Velani
$60000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shiten 2 ari ne velani (me par ke egzistuar nje shtepi).Mundesia e ndertimit p+2.Dokumentet ne rregull...
Shitet trolli 5 ari Vranjevc
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Trolli 5 Ari ne lagjen VRANJEVC afer herticeve rruga Ali Ajeti- Prishtine. Qmimi sipas marreveshjes...
Shes truall ne sofali afer Germise
$27000TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet trollin prej 3.3 ari ne sofali, ngjitazi me Germine ne vlere prej 27.000 per komplet truallin....
shitet tru;;i ne prishtin ka 2500 per ari
$2500TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes trullin ne kodren e trimave afer hotelit apollonia te shpeta comers jon gjithsi 11 ari per ari 2500...
troje ne shitje
TrojePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes troje ne veternik me pamje nga qyteti vendi ideal per banim ndaj siperfaqen sipas kerkeses se bleresit...