Shpalljet për Persona në Prishtinë
PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm
PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm
$30PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Materiali: silikoni Realistic Cilësi: I butë Dizajn i jashtëm: Penisi simulimi Gjatësia :, 21 x 4cm (L)...
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
$30PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Produkti bimor – natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht...
Profesionistë në sektorin e mikpritjes në hotelieri (Suedi)
Profesionistë në sektorin e mikpritjes në hotelieri (Suedi)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Suedia ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Profesionistë në sektorin e...
Punëtor i ndërtimtarisë (Zvicër)
Punëtor i ndërtimtarisë (Zvicër)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Zvicra kërkon puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Punëtor i ndërtimtarisë Për më...
Punëtor i ndërtimtarisë (Zvicër)
Punëtor i ndërtimtarisë (Zvicër)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Zvicra kërkon puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Punëtor i ndërtimtarisë Për më...
Recepsionist (Zvicër)
Recepsionist (Zvicër)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Recepsionist (Zvicer) Përshkrimi Kërkojmë recepcionist /e qe është komunikativ dhe i sjellshëm me...
Zdrukthëtar (Gjermani)
Zdrukthëtar (Gjermani)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Zdrukthëtar (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite : • Performimi i testimeve të pajisjeve në fushën e...
Mjeshtër i lyerjes/Nëpunës (Zvicër)
Mjeshtër i lyerjes/Nëpunës (Zvicër)
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mjeshtër i lyerjes/Nëpunës (Zvicër) Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Ndërtimi i zyreve të reja •...
Tirane – Prishtine
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te sinqerte per miqesi. Femra duhet te jet e sinqerte e vetdijshme per veprimet qe bene,...
Bone like dhe share kete faqe. Kjo faqe eshte qe te njifeni dhe te lidheni ne menyre me te lehet.
$0000PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bone like dhe share kete faqe. Kjo faqe eshte qe te njifeni dhe te lidheni ne menyre me te lehet....
Kerkoje femer per sex me pages. Une jam 36 vjeqar. 1.84 cm i gjate. Lajmrohuni, ju ndihmoj edhe financiarisht…
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje femer per sex me pages. Une jam 36 vjeqar. 1.84 cm i gjate. Lajmrohuni, ju ndihmoj edhe...
Kerkoj femer
$10Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje jam ne kerkim te nje femre e cila eshte e gatshme te provoje eksperienca sexuale te...
qifte per seks
qifte per seks
PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi qift 20 21 vjeq kerkojm qifte tjera per zbavitje po ashtu dhe femra apo meshkuj solo mirpo te jen nen...
Femer per sex me pagese
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer intelektuale, te sinqerte, korrekte te paster dhe diskrete per sex. Me pagese
Kerkoj femer per lidhje serioze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje djal 35 vjeqar. Punoj dhe jetoj ne Londer. Jam i interesuar te gjej nje femer per lidhje serioze.
Sex
$100Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sex vec sot
femer per miqesi
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te sinqerte per miqesi dhe sex. Femra duhet te jet e sinqerte e vetdijshme per veprimet qe...
Takime sex
$50Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Njoftou per sex
Sex
$100Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me shkruani gjendem me pushime ne prishtin.
kerkoj ni femer per letra
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje femer perletra nga diaspora me pare ju mir pres