Shpalljet për Kërkoj Femër në Prishtinë
kerkoj femer per knaqsi maximale
$000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam 33 vjeqar dhe kerkoj femer per knaqsi maximale,diskrecioni i garantuar.lajmrohu mos nguro se knaqsia ta...
kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 29 vjeqar kerkoj nje femer vetem e vetem per sex dhe do te jet shume sekret nese jen te interesuar...
LIDHJE DISKRETE NE TIRANE
LIDHJE DISKRETE NE TIRANE
$1000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje – Jam JONI nga TR, 39vj, biznesmen, 180cm, 85kg. Kerkoj nje femer 23-33vj per lidhje...
kerkoj femer per qasje romantike
$00Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Femra qe don avantur,intimitet,luks,shetitje Eja behu mikesha ime…
Kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose nje grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri diskrete dhe intime...
kerkoj femer
kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer rreth moshesh 18-32 vjeqare. qe kerkon knaqsi. jo lidhje . ne kontakto permes email. vetem....
Kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose nje grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri diskrete dhe intime...
kerkoj femer 25-40 vjeqe….
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te bukur ose grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri sekrete dhe intime...
kerkoj nje femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje femer per te kaluar pushimet e 1 majit ne Tirane durres dhe Vlore. Nisja behet me 30 Prill...
Për shoqërim
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam shqiptar i moshës mbi të dyzetat. Zeshkan dhe me peshë normale. Kërkoj një vajzë për shoqërim...
kerkoj femer per lidhje serjoze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.deshiroj tya takoj nji vajz qe esht guzishme per sinqeritetin saj un kam deshir ta takoj nji vajz qe ka...
Kerkoj femer te moshes se pjekur per sex
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam 42 vjeqar, jetoj dhe punoj ne Prishtine. Jam zyrtar i larte I nje banke të huaj në Prishtine. Kerkoj...
kerkoj femer per lidhje serjoze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 42 vjet kerkoj femer per lidhje serjoze perparsi kan ato vajza qe kan prevoj ne dashuri sespse ashtu...
Kerkoj femer 40-55 vjet
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer te moshes 40-55 vjet per seks. Paguaj mire. Ju lutem me kontaktoni ketu.
kerkoj femer per serjozisht
kerkoj femer per serjozisht
$20Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 29 vjeqar kerkoj nje vajz te njoftohem epr serjozisht jetoj edhe punoj ne prishtin per me shum em...
kerkoj femer per sex.
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje djal 33 vjeqar kerkoj femer te paster te sinqert dhe pse jo simpatike. nuk me intereson esht beqare...
Kerkoj femer per çaste te lumtura dhe diskrete
$1111Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Deshiroj te njohtoj nje femer nga mosha 25-35 vjeqe, per çaste te lumtura…! Jam i martuar,kushtet...
Kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer per sex diskret. Mosha nuk ka rendesi. Jam 25 vjeqar. Te lutem me kontakto per me shume.
kerkoj nje femer
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje femer qe e mer mire ne goje ,me pelqen shum me ma more ngoje kush osht e interesume lajmronu...
Kerkoj femer per miqesi dhe sex
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje burrë i punesuar në Prishtine kerkoj femer per sex. Ju garantoj knaqesi dhe sinqeritet. Sexin e...