Shpalljet për Persona në Prishtinë
Kerkoj qift ose nje zoj per Sex te mir jam 29 Vjeqar nga gjermanija per momentin ne Prshtin
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje djal 29 vjeq 1.77 i gjat 74 kg sportist kerkoj nje qift ose nje zoj per sex te mir nr jem VIBER...
KERKOJ
KERKOJ
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
kerkoj kopje per ti shikuar kat bejn sex
$60Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. jam nji mashkull kerkoj ndonji qift per ti shikuar kah te bejn sek me pelqen shum ti shikoj nji qift se si...
kerkoj puntore
$000000000000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj puntore per pune ne teren dhe per takime intime nese dikush eshte e interesuar lajmrohu krejt me...
Oferta per femra
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
PER FEMRA
PER FEMRA
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenninuk do te...
KERKOJ FEMER
KERKOJ FEMER
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
kerkoj femer prej 20 deri 45 vjeq te jete aktive dhe sexy, per te tjerat mos u merzitni se paguaj mire
$1000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer prej 20 deri 45 vjeq te jete aktive dhe sexy, PAGUAJ shume mire
KERKOJ FEMER
KERKOJ FEMER
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
KERKOJ FEMER
KERKOJ FEMER
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
KERKOJ FEMER
KERKOJ FEMER
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
KERKOJ FEMER
KERKOJ FEMER
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
Kerkoj femer cila din ta shijoj jeten knaqesi ne maximum
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
kerkoj femer te sinqerte dhe korrekta
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nji femer e cilja duhet me qene korrekte jom 48 vjeqar punoj jasht kosoves femi nuk kom kush eshte e...
Kerkoj femer per çaste të lumtura
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer atraktive per çaste te lumtura….! Jam biznesmen me kushte shume te mira,andaj femra nga...
NJOFTIME–MARTESORE–FALAS–PER–MESHKUJ–DHE–FEMRA–PA-DALLIM-MOSHE
NJOFTIME–MARTESORE–FALAS–PER–MESHKUJ–DHE–FEMRA–PA-DALLIM-MOSHE
Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.: Pershendetje te Gjitheve***Femrave dhe Meshkujve pa dallim moshe qe kan qellime MARTESORE qe jan kerkim...
Sex …secret. 100 % Kërkoj Femër
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje, une jam Nje mashkull , 37 vjec jetoj ne gjermani ,jam atraktiv, gjendem ketu ne Kosove per...
Kerkoj femer (me pagese)
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer per marredhenie intime. Jam i martuar, prandaj duhet te jete diskrete. Pagesa behet sipas...
Agjenci Lidhje Martesore
Agjenci Lidhje Martesore
$100Lidhjet e HumburaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.A e keni menduar ndonjëhere se c’farë duhet për të gjetur dashurinë e jetës? A endërroni edhe ju...
Kerkoj femra a po studetente
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femra a po sutdente per masazh edhe seksi femrat duhet te jet e besushme e bukur edhe sekret pagesa...