Shpalljet për Persona në Prishtinë
Kerkoj femer per çaste të lumtura
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer të lirë (grua, beqareshë ose e divorcuar me moshë 25-38 vjeqe) per nje shoqeri sekrete...
Kerkoj |Femer
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose vajze studente per nje lidhje intime sekrete, me mbeshtetje financiare. Kerkesat:...
Kerkoj femer per shoqeri dhe sex
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje burre 43 vjeq nga Prishtina, punoj ne prishtine. Jam I martuar. Por kerkoj nje femer per miqesi dhe...
takim per sex ( Femer)
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi nje qift i martuar nga pr. dhe po kerkojm ne FEMER per Sex ! ajo te jete e re, rreth moshes 18-31. per...
kerkoj femer per sxs
$50Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 30 vjeqar i pastrert dhe sekret , kerkoj noj femer qe o e interesume per seks nese ka nevoj edhe paguaj
Kerkoje goce-Femer lidhje serioze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj goce per lidhje serioze mosha 25-35 vjeqe
Kerkoj femer per shoqeri dhe sex
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Hi, I am a 30 yrs old male, from Western Europe, working temporarily in Pristina. I am looking for a...
kerkoj femer per knaqsi maximale
$000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam 33 vjeqar dhe kerkoj femer per knaqsi maximale,diskrecioni i garantuar.lajmrohu mos nguro se knaqsia ta...
kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam 29 vjeqar kerkoj nje femer vetem e vetem per sex dhe do te jet shume sekret nese jen te interesuar...
LIDHJE DISKRETE NE TIRANE
LIDHJE DISKRETE NE TIRANE
$1000Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje – Jam JONI nga TR, 39vj, biznesmen, 180cm, 85kg. Kerkoj nje femer 23-33vj per lidhje...
tung
$20PersonaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ofroj sherbim sexi per femrat ne rrethin e prishtines qmimi shum i lir ma shum preferohen grate e moshuara
kerkoj femer per qasje romantike
$00Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Femra qe don avantur,intimitet,luks,shetitje Eja behu mikesha ime…
Kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose nje grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri diskrete dhe intime...
kerkoj femer
kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer rreth moshesh 18-32 vjeqare. qe kerkon knaqsi. jo lidhje . ne kontakto permes email. vetem....
kerkoj femer
kerkoj femer
Kërkoj MashkullPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj femer rreth moshesh 18-32 vjeqare. qe kerkon knaqsi. jo lidhje . ne kontakto permes email. vetem....
Kerkoj femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer ose nje grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri diskrete dhe intime...
kerkoj femer 25-40 vjeqe….
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te bukur ose grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri sekrete dhe intime...
kerkoj nje femer
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje femer per te kaluar pushimet e 1 majit ne Tirane durres dhe Vlore. Nisja behet me 30 Prill...
Për shoqërim
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam shqiptar i moshës mbi të dyzetat. Zeshkan dhe me peshë normale. Kërkoj një vajzë për shoqërim...
kerkoj femer per lidhje serjoze
Kërkoj FemërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.deshiroj tya takoj nji vajz qe esht guzishme per sinqeritetin saj un kam deshir ta takoj nji vajz qe ka...