Shpalljet për Shes/Blej në Prishtinë
PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm
PENIS -për gratë – Flexibl – Gjatësia :, 21 x 4cm
$30Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Materiali: silikoni Realistic Cilësi: I butë Dizajn i jashtëm: Penisi simulimi Gjatësia :, 21 x 4cm (L)...
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
$130Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE Produkti bimor – natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm...
shiten mobiljet 3,2,1,1
shiten mobiljet 3,2,1,1
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet garnitura 3,2,1,1 ne gjendje shume te mire
Siguria.com – Shitet Premium Domain Name
Siguria.com – Shitet Premium Domain Name
$30,000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Premium Domaini SIGURIA.com Siguria.com paraqet domain nje-fjalesh qe perkon me sektorin e...
Garniture 3-2-1
Garniture 3-2-1
$200MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes urgjentisht jon te perdorura por jon te ruajtura 3 hapet per fjetje 2 dhe 1 jo !
Korg Pa3x 61 sintetizues
Korg Pa3x 61 sintetizues
$800Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.i ri Korg Pa3x 61 sintetizues me 1 vit garanci, Skype: [email protected]
Shiten tupanat sonor shume pak te perdorura
Shiten tupanat sonor shume pak te perdorura
$760Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tupanat sonor jane shume te mira, te ruajtura, shume pak te perdorura. Komplet seti hardware + instanbul...
GITARE E RE YAMAHA
GITARE E RE YAMAHA
$90Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes gitare yamaha , e re e garantuar qmimi 90 Euro
Shiten dy kulme te shtepive
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten dy kulme te shtepive dhe shume çka tjeter Per shkak te dhenjes se shtepive per ndertim te larte,...
Shtrat dy kate (smartbed)
Shtrat dy kate (smartbed)
$450MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Shtrat dy kate (Smartbed) me dyshek qe paloset per muri, i perdorure 1 vite, pordhim Italian. Shume...
Kitare
Kitare
$90Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kitare te re.
Mikrofon per Studio Rode NT 1
$200Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Rode Nt 1 Mikrofon , s`ka zhurm fare, inqizon pastert . Lidhet me Audio kartel me Xlr Kabell . Vjen me...
Shes tavolina dhe dollap
Shes tavolina dhe dollap
$300MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 tavolina per femije me dollap percjelles, dollap dhome, dollap banjoje, dhe shtrat.
Shes lulen
Shes lulen
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lulen, cmimi sipas marrveshjes! 044173562
Patika Jordanka numer 44.5 – 65 euro
Patika Jordanka numer 44.5 – 65 euro
$65Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Patika Jordan te blera 107 euro, pak te perdorura. 65 euro e fundit. Numri i viberit +38649167463
Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h
Shes Paisje për prodhimin dhe gjenerimin e energjisë elektrike me fuqi nga 5kW/h – 200kW/h
Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim paisje për prodhimin/gjenerimin e energjisë elektrike në varësi të kërkesave të klientit duke...
Moler
Moler
$0.50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Profesional Moler Ofroj lyrjen e banesave, lokaleve, shtepive, me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe...
Shiten Kauçat
Shiten Kauçat
$500MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kauça per dhom te pritjes prodhim te simpos. Jane shume pak te perdorura dhe shume te ruajtura. Jane...
Dyer Garazhe
Dyer Garazhe
$800Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania “BEHARI” SH.P.K përveç dyerve të garazhave ofron një gamë të gjërë të...
Mobilje salloni
Mobilje salloni
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten mobilje te perdorura per sallon. Jane prodhim slloven. Mobilja shtrihet dhe eshte shume komode per...