Shpalljet për Gjëra Sportive në Prishtinë
Patika Jordanka numer 44.5 – 65 euro
Patika Jordanka numer 44.5 – 65 euro
$65Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Patika Jordan te blera 107 euro, pak te perdorura. 65 euro e fundit. Numri i viberit +38649167463
Shiten teshat e SKIJIMIT
Shiten teshat e SKIJIMIT
$60Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten teshat e skijimit, per femra numri XL ( pantollat dhe jakna ) ,firma ” COLUMBIA ” jane...
DORZA TE PORTIERAVE
DORZA TE PORTIERAVE
Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 5 pale Dorza te portierit te ardhura nga Gjermania, direkt te ardhura nga klubi gjerman WOLSBURG,...
Ndërtojmë terene sportive nga të gjitha sportet
Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me shtrimin e terreneve sportive. Kjo kompani e cila bartë me...
snowboard nga USA
snowboard nga USA
$420Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Snowboard komplet me kallypa, me kepuce, me qante. Eshte i perdorur ama shume i ruajtur, i duhet nje...
Shes Time Works FX biciklete per ushtrime
Shes Time Works FX biciklete per ushtrime
Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes bicikileten per ushtrime shtepiake ne gjendje shume te mire dhe shume atraktive. Ngjyre e zeze dhe...
Paisje per peshkim
Paisje per peshkim
$99Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten paisjet per peshkim komplet koferi me grepa llaks udica etj.
Rollera Per Femije.
Rollera Per Femije.
Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Rollera per femije te pa perdorur Numer 36. ngjyre te bardh dhe te zeze.
shes kopaqka nike
$30Gjëra SportivePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kopaqka nike orgjinal te cilat i kam bler 90euro poo me bin mua te ngushta e spo muj mi math per ket...