Shpalljet për Instrumente Muzikore në Prishtinë
Korg Pa3x 61 sintetizues
Korg Pa3x 61 sintetizues
$800Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.i ri Korg Pa3x 61 sintetizues me 1 vit garanci, Skype: [email protected]
Shiten tupanat sonor shume pak te perdorura
Shiten tupanat sonor shume pak te perdorura
$760Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tupanat sonor jane shume te mira, te ruajtura, shume pak te perdorura. Komplet seti hardware + instanbul...
Kitare
Kitare
$90Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kitare te re.
Mikrofon per Studio Rode NT 1
$200Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Rode Nt 1 Mikrofon , s`ka zhurm fare, inqizon pastert . Lidhet me Audio kartel me Xlr Kabell . Vjen me...
Shiten Bateri (tupana)
Shiten Bateri (tupana)
$80Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten Bateri me cmim shum te volitshem,me kontaktoni ne email.ose viber +38269292704.Me to vjen edhe...
Shes instrumente muzikore Gjithqka – LEXO
Shes instrumente muzikore Gjithqka – LEXO
$50Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes instrumente muzikore . Komplet paisje per studio , kartel te zanit , mixet , mikrofon , rrjet –...
Sint Yamaha
Sint Yamaha
Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes sintin Yamaha model I PSR – S 900 Sinti eshte nje gjendje te rregullte me garancion deri ne 3...
SHITET PIANO
SHITET PIANO
$700Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet pianino, marka: niendorf (marke zvicrane), cmimi 700euro (i negociueshem)
Pioneer Nexus Package – 2 x CDJ 2000 Nexus + DJM 900 Nexus
Pioneer Nexus Package – 2 x CDJ 2000 Nexus + DJM 900 Nexus
$3200Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.We are the major wholesale. We specialize in a wide range of brand new models of Musical instrument Such as...
Dynacord
Dynacord
$65Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj zerimet me kualitet te lart e markes te mirenjohur gjermane DYNACORD (2 Mikseta dhe 8 Zerime), po...
urgjent shitet mixeta dhe boxi
Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.urgjent urgjent shitet mixeta behringjer 2800 wat ,si dhe boxi (zvuqniku) 800 wat.