Shpalljet për Shes/Blej në Prishtinë
SHITET PIANO
SHITET PIANO
$700Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet pianino, marka: niendorf (marke zvicrane), cmimi 700euro (i negociueshem)
shes veturen mercedes 280SE 126
shes veturen mercedes 280SE 126
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes mercedes benz 280SE 126 benzin+gas me marsh automatik ,klime,gjama elektronik,shiber...
shes pasat 1.6 dizel
$1000Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes pasat 1.6 dizel ne gjendje shum te mire teknike regjistrim edhe tete muaj
Block lines for producing block, curbs, paving stones
Block lines for producing block, curbs, paving stones
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.The swedish company offers a wide range of equipment for concrete producing. We offer mobile concrete...
Used mobile batching plant B15-1200
Used mobile batching plant B15-1200
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fibo intercon B15-1200 Mobile batching plant from 2004. In good condition. On wheels.Capacity 10-15 m3 . 2...
Mobile batching plant C15-1200
Mobile batching plant C15-1200
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fibo intercon C15-1200 Mobile batching plant from 2004. In good condition. Capacity 16-20 m3 . 2 aggregate...
Used mobile batching plant M2200
Used mobile batching plant M2200
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Used mobie batching plant FIBO INTERCON M2200 from 2002. Great condition Capacity 40-50 m3/h , 4 aggregate...
Sherbime Pastrimi
$25MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania private për pastrimin e banesave *KIRBY* nga Prishtina kryen pastrimin e banesave (ambientet e...
Dyqan 70 m katror
Dyqan 70 m katror
$1800TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet dyqan rreth 70 m katror, ne aksin rrugor Turizem – Kanali i Cukes. Dyqani ndodhet ne kthesen...
Shes tokë arë bujqësore zone bregetare
Shes tokë arë bujqësore zone bregetare
$25Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier....
Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre
Mobilje perfekte dhe pak te perdorura per zyre
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Te gjitha orendite jane ne gjendje perfekte: 1) Tavoline 220cm x 80cm (ule deri ne 6 persona) = 120€ 2)...
Nxemje me rrymë Elind  si dhe Nxemje (shporet) me dru Alfa
Nxemje me rrymë Elind si dhe Nxemje (shporet) me dru Alfa
$600Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesë Nxemje me rrymë Termo Elind 2.5, si dhe Nxemje (shporet) me dru Alfa qe te dyjat shum pak te...
shes pajisje Gflex per ushtrime fitness
shes pajisje Gflex per ushtrime fitness
$120TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bej shitjen e paisjeve fitness Gflex pajisja eshte pajisje profesional edhe eshte per ushtrime ne shtepi...
shes nji kauq e nji fotelje
$40MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kauqin e foteljen e perdorur
FRIGORIFER
FRIGORIFER
$55Teknikë e BardhëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Frigorifer GORENJE , qmimi i volitshem . telefoni 049 288 638
Shes inventarin per barnatore
Shes inventarin per barnatore
$1400Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes inventarin per barnatore ne gjendje te mire. Te interesuarit te lajmerohen ne tel: 045 /639-930
Pioneer Nexus Package – 2 x CDJ 2000 Nexus + DJM 900 Nexus
Pioneer Nexus Package – 2 x CDJ 2000 Nexus + DJM 900 Nexus
$3200Instrumente MuzikorePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.We are the major wholesale. We specialize in a wide range of brand new models of Musical instrument Such as...
Shes inventarin per barnatore
Shes inventarin per barnatore
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet inventari dhe reklama me ndriqim per barnatore cmimi 1500, te interesuarit te lajmerohen ne tel 044...
shes mobiljet e dhomes se fjetjes
$150MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mobiljet e dhomes se fjetjes , nje tavoline kompjuteri dhe nje shtrat per femije,,,te gjitha 170€
sistemi nentoksor i ujitjes
sistemi nentoksor i ujitjes
$5.00Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shesim pipa per sistemin e ujitjes.1 pip ujit 10.40cm diameter.kushton 5 euro.shesim poashtu pipat per...