Shpalljet për Shes/Blej në Prishtinë
Vinc automjetesh
$870Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vinc automjetesh 2.5 ton ne gjendje shume te mire pune. Cmimi 120 000 lek. Tel: +355 69 2421938
Dredheza me qmim 0.30 cent per cop
Dredheza me qmim 0.30 cent per cop
$030TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dredheza me porosi.Jan mujore pra prodhojn deri ne mot te ftoft.Ijap me garanci. Ju mirpresim.qmimi...
OFERTE, SISTEMI AUTOMATIK I UJITJES
OFERTE, SISTEMI AUTOMATIK I UJITJES
$4Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shesim dhe montojme material per sistemin e ujitjes.1 pip kushton 4 euro dhe ujit 10.40cm diameter.prodhim...
Botimet Laholli
Botimet Laholli
LibraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shënim i shkurtër për të interesuarit: Është brenda logjikës së aktivitetit tonë, që të...
Shes aparat saldues i po sa ardhur nga Gjermania
Shes aparat saldues i po sa ardhur nga Gjermania
$300Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes aparat saldues i po sa ardhur nga Gjermania i markës ‘Elektra Beckum’ është ne gjendje te...
Shes kuzhinen italiane me shporet, frigorifer, friz. 3 vjet e perdorur.
Shes kuzhinen italiane me shporet, frigorifer, friz. 3 vjet e perdorur.
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuzhina eshte prodhim italian (mobileria AMRE). Eshte perdorur 3 vjet. Cmimi i blerjes ka qene 2500 euro....
Shes inventarin e sallonit te ondulimit
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Cmimi sipas marveshjes per me shum info kontakto: 044-279-255 ose 044-443-068
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
$111Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
Shitet Kauqi(shtrat fjetje)
Shitet Kauqi(shtrat fjetje)
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet kauqi me mundesi shtrirje-shtrat fjetje ngjyre Kaltret , Materiali mikrofiber, pak i perdorur. Cmimi...
Shiten mobilet
Shiten mobilet
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Garnitur Lesna 3 ,2,1 ulese , materiali mikrofiber Mobile per sallon dhe dhome te pritjes Cmimi i arsyeshem.
blej haski prei 1dit deri 1 vjet
$100KafshëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej nej haski prei 1 dit deri ne 1 vjet te mos shum i shtrejt !! mund te kontaktoni ne e-mail...
Butik
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes biznesin ” Butik ” në qendër të Prishtinës, 10 Vite tradit e emrit të firmës, shumë...
tehnopak
tehnopak
$100Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
shes ose nderroj mercedes 190
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.eshte ne gjendje te mire.
shes kompletin e sendeve per femije
Shes/BlejPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Karroce Chicco trio: karroce per shetitje, shtrati qe montohet dhe karrige per makine; Karrigen per...
shes mobile te drunit
shes mobile te drunit
MobileriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes rregall, trepezari me 6 karrika dhe komod te gjitha te drunit, shtrat te fjetjes me dy natkasne,...
shes 3 dyshekë ortopedikë te ri, për fjetje, madhësia 80×190 çmimi i arsyeshëm
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 3 dyshekë ortopedikë te ri, për fjetje, madhësia 80×190 çmimi i arsyeshëm
tehnopak
tehnopak
Industri & MakineriPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.prodajem kazane inox duplikatore od 270 litra na struju i jedan od 1000litra austriska proizvodnja cena za...