Shpalljet për Tjetër në Prishtinë
Siguria.com – Shitet Premium Domain Name
Siguria.com – Shitet Premium Domain Name
$30,000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Premium Domaini SIGURIA.com Siguria.com paraqet domain nje-fjalesh qe perkon me sektorin e...
Shes lulen
Shes lulen
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes lulen, cmimi sipas marrveshjes! 044173562
Moler
Moler
$0.50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Profesional Moler Ofroj lyrjen e banesave, lokaleve, shtepive, me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe...
Qante shpine
Qante shpine
$30TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes çante shpine, e pershtatshme per lloptop, fitness etj. E kam perdorur vetem dy her per fitness,...
Dyer Garazhe
Dyer Garazhe
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Paneli i derës ngjyrë e bardhë, e kaftë apo ngjyrë druri. Trashësia e panelit 42mm. Trashësia e...
luna park piste me makina
$20.000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Piste me 14 makina italiane barbieri pista eshte 10m 18m e kam ne greki telefoni eshte grek viber whatsApp
Shiten jeans per femra me cmime shume te lira
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten pantollona (farmerka) te firmave boterore si Cars, Seven Sisters dhe Costes me cmime shume te mire...
shes kulmin e garazhes
shes kulmin e garazhes
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes komplet kulmin e garazhes krejt i ri i pa perdorur komplet kulmi ( 6 me 5 ) 3 kabrioneta te gjate 6...
NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk
NIVELIZIM TE DYSHEMEVE ibercuk
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ofrojm keto sherbime izolimin me kondor dhe nivelizimin fer beton podrumave garazhave te shtepiave lokaleve...
Kepuce elegate
Kepuce elegate
$5TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kepuce elegante, secila pale 5 Euro, Numrat 39-40
Mjalt
Mjalt
$9TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje bleterrites ne rrethin e Sarandes. Une e ushtroj kete aktivitet ekonomik ne me shume se 15 vjet....
Ndërtojmë lodra për fëmijë
Ndërtojmë lodra për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
Ndertojme kende lodrash per femije
Ndertojme kende lodrash per femije
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, është kompani e cila merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për...
FUSTANE NUSERIE
FUSTANE NUSERIE
$145TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet fustan nuserie. Katalogje dhe çmimi FACEBOOK: YULIA DRESS. www.facebook.com/yulia.dress.7. Fustanet...
Dyqan 70 m katror
Dyqan 70 m katror
$1800TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet dyqan rreth 70 m katror, ne aksin rrugor Turizem – Kanali i Cukes. Dyqani ndodhet ne kthesen...
shes pajisje Gflex per ushtrime fitness
shes pajisje Gflex per ushtrime fitness
$120TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bej shitjen e paisjeve fitness Gflex pajisja eshte pajisje profesional edhe eshte per ushtrime ne shtepi...
shitet banak per dyqan
shitet banak per dyqan
$150TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banak per dyqan/butik ose edhe per ambient shtepiak. Te trejat bashke shiten 150 euro, ndersa ndaras...
Kozmetike gjermane
Kozmetike gjermane
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kemi kozmetik gjermane te firmes Basic : Shkelqyes te buzeve, senka me ngjyra te ndryshme , rumenilla per...