Shpalljet për Vende Pune në Prishtinë
RESSTAURANT FRANCISKO
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Restorant spanjoll qe do te hapet se shpejti ne Kosove kerkon te punesoje: kuzhinier, kamarier dhe ndihmes...
iContact e in ricerca dei 200 operatori
iContact e in ricerca dei 200 operatori
$2Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.“Lavorare insieme significa vincere insieme.” i Contact sta cercando dei operatori nelle...
Kerkoj pune si bebysister ne Austri
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj te pounoj si bebysister ne Austri,kam vize studentore jam nga Kosova
Punesim ne GJermani dhe KURSE
Punesim ne GJermani dhe KURSE
$00Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punësim ne Gjermani për Infermjerët dhe Doktorët shqiptarë ! ! ! Në bashkëpunim me organizaten...
punsim ne Gjermani ,kurse gjuhesh
punsim ne Gjermani ,kurse gjuhesh
$00MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punësim ne Gjermani për Infermjerët dhe Doktorët shqiptarë ! ! ! Në bashkëpunim me organizaten...
kerkoj puntore
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj prihtin puntore per mirbatjen e shpijes [email protected]
Back-End Web Developer
Back-End Web Developer
Programim & DizajnPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JOB DESCRIPTION: Back-End Web Developer DEADLINE FOR APPLICATIONS: 15 JANUARY 2016 We are looking for an...
furra per pizza kamina dhe skara (grilla)
furra per pizza kamina dhe skara (grilla)
$1Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.punojm furra per piza , kamina modern dhe klasik dhe skara (grilla) per oborre
Frizere me provoje pune
Frizere me provoje pune
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Studio Linda ( Make -up & Hair ) Kerkojm frizere me provoje pune. Studio Linda gjindet ne Prishtine /...
Kujdestare per femij
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kujdestare kerkoj per femi te jet e shoqerushme e kujdesshme dhe pa obligime lajmrohuni ?
Asistent/e Dentare
Asistent/e Dentare
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Klinika Gjermane e Dhëmbit në Prishtinë është duke kërkuar Asistent Dentar të motivuar për të ju...
Kekoj Pune :Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Gjermani
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Gjermani Ne lidhje me aplikimin timi per tu punusuar...
Kerkojme pune me keto sherbime
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojme pune, jemi 2 persona 18 vjeqar,Valdrin Saraqi dhe Riton Krasniqi,punojme si: bejme shperndarjen e...
PROJEKTE PER LEGALIZIM TE OBJEKTEVE
PROJEKTE PER LEGALIZIM TE OBJEKTEVE
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Studio projektuese”ArchOM” me seli ne Prishtine Ofron komplet projektin per LEGALIZIM TE...
Tirana, iContact – Offriamo una possibilità di lavoro – operatori
Tirana, iContact – Offriamo una possibilità di lavoro – operatori
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.iContact SH.p.K. Azienda Italiana che da 4 anni opera nel mercato Albanese dei Contact Center, cerca...
SEX PER FEMRA ME ORGAZËM
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KERKOJ FEMER BEQARE OSE TE MARTUAR PER SEX TE JASHTZAKONSHEM VETEM PER KNAQESI TE PAHARRUSHME (KNAQU ME...
Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)
Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania gjermano-kosovare evroenergie LLC, me seli ne Prishtine, eshte ne kerkim te nje gjermano-folesi te...
Kerkoj Pune,Jam Kuzhinier Profesional per Hotel,Restorant,apo ndonje biznes tjeter
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Itali Ne lidhje me aplikimin timi per tu punusuar si...
Kerkoj nje masazhere
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj nje femer te me bej masazhe. Paguaj 50 euro per secilen her qe me ben masazh. Mundsisht te jet nga...
Kerkojmë nje punëtore per punet e shtepisë per ne Zvicer.
$500Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme nje puntore per ne Zvicer. Duhet te kesh pervojë rreth puneve te shtëpisë si dhe të kujdesesh...