Shpalljet për Vende Pune në Prishtinë
Kerkoj 4 Call Agent
Kerkoj 4 Call Agent
$400Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Suisse Call Shpall konkurs për 4 vendet e reja të punës në pozitën: Call Agenta Kompania Suisse Call,...
TrojaMedia sucht Mitarbeiter
TrojaMedia sucht Mitarbeiter
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Troja Media Sh.p.k Wir sind eine Chat-Agentur, die auf der Suche nach Unterstützung im Bereich Werbung...
Zyrtar Marketingu
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përgjegjësitë dhe Detyrat: • Ndihmon në prezantimin e shërbimeve dhe produkteve të kompanisë; •...
VIZE TURISTIKE  USA
VIZE TURISTIKE USA
$00Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bejm Vize 30 ditsche per ne Amerike me garancion me familje edhe Vetem. Me shum Informacion na kontaktoni
Punesim njevjeqar ne Gjermani
Punesim njevjeqar ne Gjermani
$00Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punesim njevjeqar per studente vajza ne Gjermani dhe mesimi i gjuhes gjermane gratis Te rrethi ne Ulpian...
per studente ne Gjermani
per studente ne Gjermani
$000Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.punesim njevjeqar per studente ne Gjermani dhe mesimi i gjuhes gjermane gratis na gjeni te rrethi ne Ulpian...
Shes Mjalt Bio
Shes Mjalt Bio
$9TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje bleterrites ne rrethin e Sarandes. Une e ushtroj kete aktivitet ekonomik ne me shume se 15 vjet....
Tirana, Offriamo una possibilità di lavoro- i Contact
Tirana, Offriamo una possibilità di lavoro- i Contact
$200Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.iContact shpk, Azienda Italiana che da 4 anni opera nel mercato Albanese dei Contact Center, cerca...
punesim ne GJERMANI
punesim ne GJERMANI
$00Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punesim njevjeqar dhe mesimi i gjuhes gjermane gratis ne Gjermani vetem per studente femra. Mjafton ti keni...
Metro call
Metro call
$700Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Numri kontaktues per te METRO CALL te xhamija e kater llullave Prishtin 049 702 103 Wir suchen 30 Agenten...
kerkoj puntore femra per pun ne uIqin
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.vIen per femra nese je e interesuar per pune sezonaIe ne uIqin dhe takime intime Iajmrohu krejt me marveshje
KERKOJ
KERKOJ
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
KERKOJ
KERKOJ
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
Farmacist
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NTP DardaniX kërkon të punësojë me orar të plotë, part-time apo sipas marrëveshjes një farmacist/e...
Gjuha polake, polonisht puna
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje! Kerkoj pune ne Kosove me gjuhen polake. Me origjine jam prej Polonise, por flas rrjedshem...
Estrich, Makina per Mallter
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Firma nga Mali i Zi kerkon puntore per Estrich gllazura edhe per punime me makina per mallter.
Oferta per femra
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
Oferta per femra
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer beqare ose te martuar ofroj sex te jashtzakonshem jam me shum pervoj nese lajmrohenni nuk do...
Kerkoj frizere me pervoje pune
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj frizere me pervoje pune per te punuar ne nje sallon ondulimi. Per me shume info. Kontakt: 044 89 31 31
BLEJMI TE GJITHA LLOJET E BATERIVE (AKUMULATOREVE) TE VJETRUARA
BLEJMI TE GJITHA LLOJET E BATERIVE (AKUMULATOREVE) TE VJETRUARA
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blejmi te gjitha llojet e baterive (akumulatore) te vjetruara. Gjithashtu e bejmi edhe transportin e tyre...