Shpalljet për Vende Pune në Prishtinë
Kerkojjjjjjjjjjjjjjjj
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JOM NGA PRISHTINA KERKOJ FEMEN SKA RENDSI MOSHA PER SHOQERI MJAFTON TE JE E SINQERT DHE BESNIKE KUSH KA QEF...
Shese Bluza per meshkuje me menge te shkurtra
Shese Bluza per meshkuje me menge te shkurtra
$1Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blusa per Burra 500.000 cope mëngë të shkurtra “Nath” te quajtura Europa Sizes: S-XXL Nr i...
Kerkoj pune
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj ndonje vend pune si ne ndertimtari,sigurim,roje,mirmbajtje oborre etj.
kerkoj disa njerz te cilet ndimojn ne parashikimin e prognozes
$500Programim & DizajnPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.te me ndimoje qe ta ze bastoren se marum kret e hajt
SWISS CALL ofron vende pune per call agenta
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm Puntor/e per Call Center! Puna ka t’boj me sigurime shendetsore ne shtetin e Zvicrres. Pra,...
KERKOJMË MODELE INTERNETI
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KËRKOJMË VAJZA TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ PËR TË PUNUAR SI WEBCAM MODELE. TE AFTA NË PËRDORIMIN E...
Puntor/e në Agjencion
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vend Pune: Agjencioni Shpejtimi ne Prishtinë kërkon një Puntor/e për punë në Agjencion . Adresa :...
Kerkoj pune
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam absolvent i informatikes dhe kerkoj te punesohem nidhje me drejtimin tim.Flas gjuhen angleze .
pune online
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.hyni ne kete link qe po e dergoi dhe antarsohuni ne kete faqe ,pastaj klikoni raklamat dhe zgjeroni rrjetin...
Kerkohen krijues/e-redaktor/e e Artikujve turistik ne gjuhen Serbokroate
Kerkohen krijues/e-redaktor/e e Artikujve turistik ne gjuhen Serbokroate
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kriteret e kërkuara Kerkohen krijues/e , redaktor/e dhe studente me prirje ne ndertimin e Artikujve të...
GERMANIUM 132
GERMANIUM 132
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.GE 132 Perberesit: qumesht te bletes, ekstrakt te farave te rrushit, qaj te gjelbert, proteina nga kerrca...
pune nga kompjuteri
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KUSH KENI DESHIR ME FITU PARE PREJ KOMPJUTERI KLIKONI DHE ANTARSOHUNI NE KET WEB eshte SHUME LEHT UNE JAM...
Kerkojm agjende-agjend tregtar per shitjen e enve
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojm agjende- agjend tregtar per shitjen e eneve te te gjitha qytet e Kosoves te interesuartit le te...
AGJENTE-KONTRAKTUSE
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Agjente –kontraktuse Kerkohet nje agjente e cila merret me shitjen dhe kontraktimin e sherbimeve Orari i...
kerkoj vende pune per shofer V.I.P ose Sigurim
Shofer & SigurimPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje djal ne moshen 25 vjeqar kam jetuar ne zvicerr njoh gjuhen : frengjishten,gjermanishten dhe pak...
KERKOJ PUN E SI SHOFER KAM KAT B,C,D POASHTU EDHE PERVOJE.
Shofer & SigurimPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj pune si shofer me pervoje me kategorit b c d poashtu kam pervoj te mjaftueshme me te gjitha...
Kerkoj Pune
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pershendetje jam 24 vjeqare nga PRISHTINA kerkoj pune provoj pune kam Recepionist, Kamarier, Banakier Njoh...
lexojeni
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje,ndoshta esht diqka ne rubriken e gabuar,por nga deshira e madhe per me ju tregu ju shqiptareve...
kerkojm monter per dyer dhe dritare nga pvc me patent shofer
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.monter per dritare dhe dyer nga plastika te ket patent shoferin valid dhe pervoje pune natyrisht info ne...
LABORATORI TIRANA LAB
MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofron analiza laboratorike me aparature moderne. Moto e punes sone eshte cilesia.