Shpalljet për Vende Pune në Prishtinë
Nivelizim te dyshemeve
Nivelizim te dyshemeve
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigurojm...
CHEMSEX – zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur –
CHEMSEX – zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur –
$220Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.CHEMSEX – eshte prodhim nga Britania e Madhe dhe zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur , pa...
Partner/e
Partner/e
$00Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj PARTNER//E per shitje online. Kandidatet duhet te jene mbi moshen 18 vjeqare. Per me shume info...
TRAJNIME FALAS NË FUSHËN E NDËRMARRËSISË
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Business Support Center Kosovo (BSCK) ofron mundësi trajnimi falas për trajnime në fushën e...
SHpk Muris-S
SHpk Muris-S
Inxhinieri & NdërtimtariPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHpk Muris-S ofron ; -Projektim -Ndertim te Ulët dhe te Lartë -Menaxhim – Te gjitha sipas...
Promotere/Agjente
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania per prodhimin e detergjenteve te lengshem VIVA LIQUIDS shpall konkurs: Pozita –...
Shes invertarin e salles se dasmave
Hotelieri & RestorantePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes invertarin e salles se dasmave duke filluar nga tavolinat,karrikat,mbulesat e tavolinave,mbulesat e...
ROJE
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania për Shërbim të Sigurimit Fizik, Teknik dhe Elektronik ‘‘Fenix Security sh.p.k’’ Rr....
FastFood
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj puntor per fastfood
RECEPSIONISTE në PRISHTINË
RECEPSIONISTE në PRISHTINË
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Klinika KEIT ofron vend pune si RECEPSIONISTE në PRISHTINË. Kandidatet duhet të kenë këto...
Kerkojme CallAgent
Kerkojme CallAgent
Marketing & ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.***** Phoenix Connections – Job Angebot ***** Wir sind auf der suche nach eine zielstrebige/n und...
VITALEX (PER SEX VETEM PER MASHKUJ)
VITALEX (PER SEX VETEM PER MASHKUJ)
$220MjekësiPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kjo pilul perdoret vetem per gjinin mashkullore nga mosha e tyre 18 vjeqare e pa kufi. Jep rezultate te...
Punetor per Punimin dhe montimin e reklamave
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 2 punetor per punimin dhe montimin e reklamave. – duhet te kete njohuri per programet...
Punë nê Gjermani,kurse gjermanisht
Punë nê Gjermani,kurse gjermanisht
$00Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shkolla e gjuheve JUVI ofron kurset e gjuhës GJERMANE më cilësore ne vend Vetem ne grupe te vogla dhe...
shofer, roje të sigurisë, kuzhinier dhe dado nevojshme
shofer, roje të sigurisë, kuzhinier dhe dado nevojshme
$4600TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi duke kërkuar për një person shumë të veçantë për të na ndihmuar duke filluar menjëherë me...
SHITEN BARËRA PER SEX .( VIMAX, VIAGRA, etj )
SHITEN BARËRA PER SEX .( VIMAX, VIAGRA, etj )
$7Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN BARËRA PER SEX. Barnat jan ne form.> tabletash, pluhuri dhe lengu. te. 37744845808 –...
1)Serviser për aparata të kafesë;  2) Agjent i shitjes
1)Serviser për aparata të kafesë; 2) Agjent i shitjes
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.N.T.H “EKI” SHPALLË KONKURS për këto vende të punës: 1) Serviser për aparata të kafes; 2) Agjent...
Kerkoj Masazhere (Life Massage)
$1Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm masazhere (2 pozita) Kandidatet e interesuara duhet te kene njohuri rreth masazhes Te kene njohuri...
Pune ONLINE
Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nje kompani Amerikane eshte ne kerkim te antarve te ri per pune online nga shtepia, kompania eshte e sigurt...
Punësim në Gjermani për vajza
Punësim në Gjermani për vajza
$0000Vende PunePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shkolla Juvi ne bashkëpunim me agjensione gjermane benë punësimin e vajzave deri ne moshen 26 vjeq në...