Shpalljet për Tjetër në Prishtinë
TRAJNIME FALAS NË FUSHËN E NDËRMARRËSISË
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Business Support Center Kosovo (BSCK) ofron mundësi trajnimi falas për trajnime në fushën e...
Punetor per Punimin dhe montimin e reklamave
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 2 punetor per punimin dhe montimin e reklamave. – duhet te kete njohuri per programet...
shofer, roje të sigurisë, kuzhinier dhe dado nevojshme
shofer, roje të sigurisë, kuzhinier dhe dado nevojshme
$4600TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi duke kërkuar për një person shumë të veçantë për të na ndihmuar duke filluar menjëherë me...
mesimdhenes te gjuhes GJERMANE
mesimdhenes te gjuhes GJERMANE
$00TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Per shkollen e gjuheve JUVI kerkohen dy ligjerues per kurse te gjuhes gjermane CV ne email [email protected]
Kerkojme Pastruese me pervoj pune
$250TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania N.T.SH. – PASTRIMI kerkon pastruese me pervoj pune. Paga mujore me ose pa kontrat eshte 250...
Kerkojme pune me keto sherbime
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojme pune, jemi 2 persona 18 vjeqar,Valdrin Saraqi dhe Riton Krasniqi,punojme si: bejme shperndarjen e...
Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)
Servicetechniker für Softwaresysteme der Energiewirtschaft (w/m)
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompania gjermano-kosovare evroenergie LLC, me seli ne Prishtine, eshte ne kerkim te nje gjermano-folesi te...
Kerkoj frizere me pervoje pune
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Salloni Bling kerkon frizere me pervoje pune. Salloni Bling gjendet ne Kodren e Diellit afer Universitetit...
TrojaMedia sucht Mitarbeiter
TrojaMedia sucht Mitarbeiter
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Troja Media Sh.p.k Wir sind eine Chat-Agentur, die auf der Suche nach Unterstützung im Bereich Werbung...
Shes Mjalt Bio
Shes Mjalt Bio
$9TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam nje bleterrites ne rrethin e Sarandes. Une e ushtroj kete aktivitet ekonomik ne me shume se 15 vjet....
Kerkoj frizere me pervoje pune
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj frizere me pervoje pune per te punuar ne nje sallon ondulimi. Per me shume info. Kontakt: 044 89 31 31
Troja Media kërkon Puntorë
Troja Media kërkon Puntorë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Diese Qualifikationen und Eigenschaften solltest Du mitbringen: *Gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift...
Frizer
Frizer
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojmë Frizer Kushtet:  Të ketë përvojë pune;  Mosha 25 – 40 (afërsisht);  Të...
kerkojme putore ne sallon ondulimi
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojmë punëtore me pervojë pune në rregullimin, prerjen, ngjyrosjen dhe fenirimin e flokëve....
CAll AGEND
CAll AGEND
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Konkurs për punë (Call Center) Prishtinë /Gjilan Shpallen vende te reja të punës si agjent për...
kerkoj pune si kujdestare per femije ose edhe per pastrimin e shtepise dy ose tri her ne jave.
$100TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj pune si kujdestare per femije me gjysme orari ose edhe per pastrimin e shtepise dy ose tri her ne...
MaxTel G.M.B.H kerkon 20 Puntor
MaxTel G.M.B.H kerkon 20 Puntor
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MAXTEL G.M.B.H e specializuar ne Anketim, Terminim, PKV, GKV, Strom, Loto, GKV Kerkon: 20 Puntor per selin...
Agent
$400TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BCreative Call Center – Kerkon edhe 20 Puntor/e ne Prishtin , ne keto Gjuhe, : Gjermane, , Franceze,...
Kerkoj punetore per marketing ne terren
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Alkom Prishtine,kerkon dy vajza per marketing ne terren te moshes 25-35 vjece.Se paku te kene te mbaruar...
Kerkoj kujdestare dhe mirembajtese te baneses
$180TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj kujdestare dhe mirembajtese te baneses. Femiu eshte 16 muajsh jetoj ne lagjen Dardania ne Prishtine....