Shpalljet për Vetura në Shitje në Prizren
Shitet Vetura Ford Focus1.6 16V Viti2000  Pa Dogan Top
Shitet Vetura Ford Focus1.6 16V Viti2000 Pa Dogan Top
$1250Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Vetura Ford Focus 1.6 16v Viti 2000 Pa Dogan Vetura Gjithaqka Fabrikisht e Ardhur nga Zvicra Me...
Golf II Turbo Diesel 1.6
Golf II Turbo Diesel 1.6
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura Golf II Turbo Diesel 1.6,ngjyra e zeze metalike per me shume kontakto ne numrin 044/217-675
Shes SMART 1.0 turbo
Shes SMART 1.0 turbo
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Smart 1.0 turbo , 62 kw – 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e...
Shes SMART 1.0 turbo
Shes SMART 1.0 turbo
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Smart 1.0 turbo , 62 kw – 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e...
Audi A6 TDI Klimatronik
Audi A6 TDI Klimatronik
$2950Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen e tipit Audi A6 2.5 TDI Klimaautomatik. Sevisin e madhe komplet para 10 000 km dhe servisi i...
Bej Ndrrimin e Pikapo Peugeot Ranch
Bej Ndrrimin e Pikapo Peugeot Ranch
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ndrroj pikapo Peugeot Ranch ne kembim me shtylla ndertimi
VW Passat 4 motion
VW Passat 4 motion
$3.300Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes passat 1.9 TDI 4×4, 130cv viti i prodhimit 2002 modeli karavan, ngjyr hiri metalik. Brenda esht...
Shitet vetura Renault 11
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura Renault R11. Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrin 044168948
Opel Corsa 1.0 benzin – 2004
Opel Corsa 1.0 benzin – 2004
$2700Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturën Opel Corsa 1.0 benzin të vitit 2004. Vetura është në gjendje shumë të mirë teknike....
Mercedes C220 C 220 CDI AVANTGARDE 170ps viti 2012  PRIZREN
Mercedes C220 C 220 CDI AVANTGARDE 170ps viti 2012 PRIZREN
$26999Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nga Privat: Mercedes C220 cdi 170ps Avantgarde Viti: 02/2012 Kilometrazh: 41.000 kms Vendi ku ndodhet...
c5 3.0 v6  209cv  153,000kmme vle
c5 3.0 v6 209cv 153,000kmme vle
$5800Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.model 2004 klim automatik,likure me xemje gzeno topamat radar i parrkingit gps alarmed tiptronik dhe shume...
c5 3.0 v6  209cv
c5 3.0 v6 209cv
$5800Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.c5 viti 2004 te gjitha opcjonet
polo vitit 1992 gati 1993 1.4 benzin ngjyr bardh shum e rujtne
polo vitit 1992 gati 1993 1.4 benzin ngjyr bardh shum e rujtne
$1900Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.polo benzin 1.4 vitit 1992 goma te reja m+s ngjyr bardh ka shum pak kilometrazh 67000 mi tkalume bej ndrim...
shes opel frontera
shes opel frontera
$7500Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opel frontera viti 2001 dti 2,2 full ekstra klim air bag abs alarm fellne etj.
opel kadet 1.3b 1990
opel kadet 1.3b 1990
$1300Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opel kadet shum shum gjendje të regullt felna hidraolik alram gjamat elektronikë+++++1vite...
VOLVO 480 ES
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VITI 1986 ngjyr hiri me dokumentet e rregullt pa regjistrim.
opel kadet sport
$1300Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen opel kadet 1.4 viti 1990 ne gjendje regult felna abs hidraolik gjamat elektronik mbylje...
opel corsa
opel corsa
$950Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.vetura eshte ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 1986 , 1.2 benzin