Shpalljet për Elektronikë në Prizren
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Kamera DigjitalePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Apple iPhone 8 Plus – 64GB – Argjend Smartphone  Whatsapp: +12679671633
Apple iPhone 8 Plus – 64GB – Argjend Smartphone Whatsapp: +12679671633
$550CelularëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Whatsapp: +12679671633 APPLE IPHONE 8 + PLUS (Modeli i fundit) NGJYRA: GOLD KAPACITETI: 64GB PAKETIMI I RI...
Shes Plloter “HP Designjet T610 44-in Printer”
Shes Plloter “HP Designjet T610 44-in Printer”
$3000ElektronikëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes plloter “HP DESIGNJET T610 44-inch”. per informata shtese mos hezitoni te kontaktoni...
iPhone 6 16GB
iPhone 6 16GB
$280CelularëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Iphone 6 16GB osht ne Update 9.3.1 ma te rri. Esht ardhur nga Gjermanija vetem osht i demtun nga ekrani...
Shes Ipad air 16 GB i ri sapo ardhure
Shes Ipad air 16 GB i ri sapo ardhure
$370CelularëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eshte i ri sapo ardhur me garancijon 2 vjeq me ngjyre bardhe beje ndrim me iphone 6 6s plus ose samsung...
shes tel. samsung S4. Ne gjendje super te regullt. I perdorur.
$200CelularëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ka monitorin e bardhe. Nuk ka grrithje. Nuk ka defekte. Bateria e man mbi 24 ore pa wi-fi.
kerkoj femer
TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj femer 25-45vjeqe ne ks jetoj ne zvicer jam 50vjeq
Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania
Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania
$10TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prej 20 vitesh lider ne transportin e udhetarve , tani cdo dite dhe me destinacionin...
Blej Cable loptop ibook
Blej Cable loptop ibook
LaptopëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nese keni qisi cable mund te lajmoroni meniher ne numrin ton te telefonit dhe do tju garantoj qe e blej se...
Blej Cable loptop apple
Blej Cable loptop apple
ElektronikëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.blej cable loptop apple veq jom i interesuar sa me shpejt qe ta gjej atë dhe nese e keni mos pritoni te me...
Seviser i kompjuterve
KompjuterëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj te punoj ne ndonje ISP,si puntor per servisim te kompjuterve,instalues programesh,rrjeta...