Shpalljet për Patundshmëri në Prizren
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Lokale me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Lokali ne shitje 90m2
Lokali ne shitje 90m2
$20000Lokale në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lokali ne qender te Prizrenit, afer shtepis se bardh ( kuvendi komunal – ish shtepia armates...
Urgjent shitet toke ne velipoj
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toke ne plazhin e velipojes 1000m2 ne zonen e vilunit nje zon shume e mir dhe e pelqyer .Toka eshte...
Objekti ipet me qira
Objekti ipet me qira
Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti ipet me qira Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të...
Objekti ne shitje
Objekti ne shitje
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti shitet Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen...
Objekt i madh afarist me qira
Objekt i madh afarist me qira
$1200Lokale me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet me qira objekti ne Prizren(perball Autotregut, ne rrugen kryesore ne dalje te Prizrenit). Objekti...
lokale me qira
lokale me qira
Lokale me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.2 lokalete comerciale jane 5 m /8 m – qmimete sipase marveshjese tjetra ashte 4m / 7 m
NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM
NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM
$100000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia gjindet 200 larg spitalit rr. Sefidin Laçi 3 Kjo shtëpi në shtije vërtet e ka një çmim të...
Banesa ne Ortakoll, hkati perdhese nen qmim
$799Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa perdhese per vetem 799 euro per m2 ne qmimine tregut. Banesa gjindet ne Ortakoll, rruga e...
Prevallè; Dhoma apartamente
Banesa me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prevallè Ju aofrojm kushte shumè te mira pèr pushime dimrore. Te ^ne i keni te gjitha qe mu knaq per me...
Leshoj me qera
Dhoma për StudentëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dhom kuzhine banje ballkon per tre vajza studente ose qe punojn
Leshoj katin e dyt te  shtepis me qera ne Prizren Rr.Bajramcurri afer marketit LUMA
Leshoj katin e dyt te shtepis me qera ne Prizren Rr.Bajramcurri afer marketit LUMA
Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHTEPIA ka 3 dhoma gjumi 1 kuzhin 2 banjo e pa mobiliau ka parking oborr teras e pershtatshme per familjar
Shitet banesa ne katin Perdhese, Ortakoll – Prizren
$890Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Ortakoll, rruga Bingenit, Perdhese, afer restorant Eja dhe xhamise se Antalise. Banesa ka...
shitet ose nderrohet shtepia ne sheshin shadervan
$140000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet ose nderrohet shtepia ne sheshin shadervan shtepia esht e re dhe e rregulluar extra ,ka leje...
SHITET SHTËPIA ME çMIM TË VOLITSH¨M
SHITET SHTËPIA ME çMIM TË VOLITSH¨M
$80000Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM MË SE TË VOLITSHËM: Shtëpia gjindet 200 larg spitalit rr....
Shes banesen te Mali i Robit (Durres)
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen te mali i robit , banesa gjindet ne katin e pare, eshte e mobiluar, ka parking,ka roje,...
Shes banesen ne Euro Center
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen te kompleksi Euro Center ne qender te Prizrenit, banesa ka 50m2, eshte ne katin e katert,...
Shes banesen ne Ortakoll
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne lagjen Ortakoll,gjindet ne katin perdhese e cila gjindet perballe shkolles fillore Abdyl...
Apartamente dhoma ne Prevall
$15Banesa me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ju ofrojm kushte per pushime verore me nji nalsi mbidetare 1600m
Apartamente dhoma ne Prevall
$15Banesa me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ju ofrojm kushte per pushime verore me nji nalsi mbidetare 1600m