Shpalljet për Banesa në Shitje në Prizren
Banesa ne Ortakoll, hkati perdhese nen qmim
$799Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa perdhese per vetem 799 euro per m2 ne qmimine tregut. Banesa gjindet ne Ortakoll, rruga e...
Shitet banesa ne katin Perdhese, Ortakoll – Prizren
$890Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne Ortakoll, rruga Bingenit, Perdhese, afer restorant Eja dhe xhamise se Antalise. Banesa ka...
SHITET SHTËPIA ME çMIM TË VOLITSH¨M
SHITET SHTËPIA ME çMIM TË VOLITSH¨M
$80000Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM MË SE TË VOLITSHËM: Shtëpia gjindet 200 larg spitalit rr....
Shes banesen te Mali i Robit (Durres)
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen te mali i robit , banesa gjindet ne katin e pare, eshte e mobiluar, ka parking,ka roje,...
Shes banesen ne Euro Center
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen te kompleksi Euro Center ne qender te Prizrenit, banesa ka 50m2, eshte ne katin e katert,...
Shes banesen ne Ortakoll
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne lagjen Ortakoll,gjindet ne katin perdhese e cila gjindet perballe shkolles fillore Abdyl...
Shitet Banes 72m2 kati1
Shitet Banes 72m2 kati1
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banes ne Prizren ne katin e 1-re ne rrugen 17 nentor afer shkolles Matilo Goreci. Eshte e...
Shes urgjentisht Banesë 70.4m2 me 100m2 terrasë,
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Banesa prej 70.4m2 ka kete renditje dhe eshte e renovuar- sallon me 1 dhome se bashku, 1 dhome gjumi,...
Shitet Banesa 54.40 m2
Shitet Banesa 54.40 m2
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne kompleksin ” EUROCENTER” ne Prizren, rr.Adnan Krasniqi.Esht ne katin e 4 nuk ka...
Shitet Banesa 76,22  m2
Shitet Banesa 76,22 m2
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa e kompleksit “EUROCENTER” ne Prizren,rr.Adnan Krasniqi nr 149 . Eshte ne katin e 4 , nuk...
Shitet Banesa  e re 91.4 m2
Shitet Banesa e re 91.4 m2
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet perball Marketit Ben-Af , afer stacionit te Autobusit te kompleksi ” MIRI”
Shitet Banesa ne Prizren 52.54 m2
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet perball Marketit Ben Af , te komleksi “Miri” . Gjendet ne katin e 5 dhe esht e...
Blej banes në Prizren
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banes në qytetin e Prizrenit. 2 dhoma fjetjes, 1 sallon dhe kuzhine. Kontaktom në email:...
Blej Banes ne ortokoll
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Korkoj te blej banes ne ortokoll. Por ma shum s kruani ne imail adresn [email protected] Ose kontaktoni...
Shes Banesen ne Prizren
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesen në Prizren Qender afer Gjykates, kati 2 , banesa posedon 3 dhoma dhe nje kuzhine 82 m2. info...
Shesim banesa nga 50m2 deri ne 103 m2
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prizreni ky qytet i bukur,ku natyra me kaq mjeshteri gershetoi,kulturen,traditen dhe historine.Aty ku ne po...
Banesa 64m2 3 dhoma 1 banjo 1 ballkon
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.gjendet ne bazhdarhane perballe qendres sportive eshte ne kati e 4