Shpalljet për Patundshmëri në Prizren
Shitet Banesa 76,22  m2
Shitet Banesa 76,22 m2
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa e kompleksit “EUROCENTER” ne Prizren,rr.Adnan Krasniqi nr 149 . Eshte ne katin e 4 , nuk...
Shitet Banesa  e re 91.4 m2
Shitet Banesa e re 91.4 m2
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet perball Marketit Ben-Af , afer stacionit te Autobusit te kompleksi ” MIRI”
Shitet Banesa ne Prizren 52.54 m2
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet perball Marketit Ben Af , te komleksi “Miri” . Gjendet ne katin e 5 dhe esht e...
leshoj banes me qira ne prizren b
Banesa me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa ka dy dhoma gjumi kuzhin banjo dy teraca e mobiluar jepet me qira per bashkatdhetar esht e lir nga...
shtepi ne shitje
$100.000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin ne jeni mahall prizren ruga latif berisha numer 1 shtepia eshte e vjeter ka 1 ari vend ka ni...
Blej banes në Prizren
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banes në qytetin e Prizrenit. 2 dhoma fjetjes, 1 sallon dhe kuzhine. Kontaktom në email:...
Shtepia ne shitje me 25 ari truall
$220000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me 25 ari truall me 5 dhoma 1 banjo dhe kuzhine. i ka te gjitha kushtet rryme uje...
SHES SHTEPIN NE RRUGEN BESIM SHALA PER NE NASHEC
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin 3 dhomeshe ne rrugen per ne Nashec , rr.Besim Shala .Shtepia esht nje katshe ka 3 ari vend .Te...
Blej Banes ne ortokoll
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Korkoj te blej banes ne ortokoll. Por ma shum s kruani ne imail adresn [email protected] Ose kontaktoni...
Shitet Trualli ne Prizren
$6400PatundshmëriPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Trualli ne prizren , ne rrugen jusuf gervalla (Afer tenisit) trualli ka siperfaqe prej 180 ari., por...
Shtepi ne Prizren, pjesa e vjeter e qytetit
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine ne lagjen “Lazer Lumezi”, 65m2, tri dhoma, pronari Shqiptar, me dokumentacion te...
Shes Banesen ne Prizren
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesen në Prizren Qender afer Gjykates, kati 2 , banesa posedon 3 dhoma dhe nje kuzhine 82 m2. info...
shes shtepin 2 katshe me 5 dhoma e dy banjo
$35000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet shtepia e re dy katshe ne legjen bajram curri ,mbrapa kforit turk ne Prizren shtepia ka ujin rrymen...
shes 12 ari ne ortakoll pz..
$550000TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jan 12 ari me dy shtepi ne ortakol ne prizren,,vendi me i pershtatshem ne pz,,i peshtatshem per nedrtim te...
shes trollin
$8TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes trollin me infrastrukture te rregullt, uje, rryme, kanalizim. trolli ka gjithsejt 6.16 ari dhe ka...
shitje e shtëpis së re
shitje e shtëpis së re
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpin e re dy katëshe plus bodrumi dimensionet 9×9, infrastruktura e kompletuar. Shtëpia e...
shes dyqanin
$30000Lokale në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes urgjentish dyqanin ne qendren tregtare te tregu i gjelbert
shes truallin
$2500TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes truallin ne periferi te qytetit, trualli eshte 40 ari, cmimi per ari eshte 2500 euro
shes shtepine dykateshe
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepine dykatshe me 5 ari truall ne lagjen dermish asllan ne prizren cmimi sipas marrveshjes
Shesim banesa nga 50m2 deri ne 103 m2
Banesa në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prizreni ky qytet i bukur,ku natyra me kaq mjeshteri gershetoi,kulturen,traditen dhe historine.Aty ku ne po...