Shpalljet për Shtëpi me Qera në Prizren
Objekti ipet me qira
Objekti ipet me qira
Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti ipet me qira Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të...
Leshoj katin e dyt te  shtepis me qera ne Prizren Rr.Bajramcurri afer marketit LUMA
Leshoj katin e dyt te shtepis me qera ne Prizren Rr.Bajramcurri afer marketit LUMA
Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHTEPIA ka 3 dhoma gjumi 1 kuzhin 2 banjo e pa mobiliau ka parking oborr teras e pershtatshme per familjar
leshoj shtepin me qera ne sheshin shadervan
$150Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepin me qera ne sheshin shadervan, shtepia esht e pershtatshme per banim per zyre per ordinanc...
jipet me qera shtepia 100 m2
Shtëpi me QeraPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jipet meqera shtepia qe esht e pershtatshme per banim ,zyre lokal affarist.ordinanc, e cila gjindet ne...