Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Prizren
Objekti ne shitje
Objekti ne shitje
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti shitet Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen...
NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM
NË PRIZREN, SHITET SHTËPIA ME NJË ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM
$100000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia gjindet 200 larg spitalit rr. Sefidin Laçi 3 Kjo shtëpi në shtije vërtet e ka një çmim të...
shitet ose nderrohet shtepia ne sheshin shadervan
$140000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet ose nderrohet shtepia ne sheshin shadervan shtepia esht e re dhe e rregulluar extra ,ka leje...
Shtëpia në qendër të Prizrenit
Shtëpia në qendër të Prizrenit
$200000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitja e një shtëpi në qendër të Prizrenit. Lokacioni ekskluziv. Rruga Sinan Pasha. Nëpër rrugë nga...
Shtëpi me 2.5 ari në Prizren, pranë ish spitalit të vjetër
Shtëpi me 2.5 ari në Prizren, pranë ish spitalit të vjetër
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtëpia me sipërfaqe prej 2.5 ari në rrugën “Azem Hajdari” në Prizren, pranë ish...
shtepi ne shitje
$100.000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin ne jeni mahall prizren ruga latif berisha numer 1 shtepia eshte e vjeter ka 1 ari vend ka ni...
Shtepia ne shitje me 25 ari truall
$220000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me 25 ari truall me 5 dhoma 1 banjo dhe kuzhine. i ka te gjitha kushtet rryme uje...
SHES SHTEPIN NE RRUGEN BESIM SHALA PER NE NASHEC
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin 3 dhomeshe ne rrugen per ne Nashec , rr.Besim Shala .Shtepia esht nje katshe ka 3 ari vend .Te...
Shtepi ne Prizren, pjesa e vjeter e qytetit
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine ne lagjen “Lazer Lumezi”, 65m2, tri dhoma, pronari Shqiptar, me dokumentacion te...
shes shtepin 2 katshe me 5 dhoma e dy banjo
$35000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet shtepia e re dy katshe ne legjen bajram curri ,mbrapa kforit turk ne Prizren shtepia ka ujin rrymen...
shitje e shtëpis së re
shitje e shtëpis së re
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpin e re dy katëshe plus bodrumi dimensionet 9×9, infrastruktura e kompletuar. Shtëpia e...
shes shtepine dykateshe
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepine dykatshe me 5 ari truall ne lagjen dermish asllan ne prizren cmimi sipas marrveshjes
shes shtepin 2 katshe
$35000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin 2 katshe me dy ari truall.shtepia gjindet ne lagjen bajram curri , mbrapa kforit turk ,rruga...
shes shtepine 2.5 kat + nje shtepi nje kateshe ku gjindet para shtepise se re
$100.000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia+2 , ne qender te Prizrenit , mundeni gjdo dite te vizitoni, qmimi sipas marveshtjes.
Shes shtepi
$50.000Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shepia e paperfunduar ne lagjen e re te Arbanes ne Prizren Dimensionet 10 X 8 meter 2 ka bodrumin ,...
Shes shtepine 3 kateshe me 300 m2
Shtëpi në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine 3 kateshe, secili kat nga 100 m2. Kati i I: salloni, kuzhina, banjo dhe garazha per auto....