Shpalljet për Troje në Prizren
Urgjent shitet toke ne velipoj
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toke ne plazhin e velipojes 1000m2 ne zonen e vilunit nje zon shume e mir dhe e pelqyer .Toka eshte...
shes 1.67 ha ZK Sredska KK Prizren
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.31 parcella te ndryshme,ne siperfaqe te tersishme 1.67 ha. ka edhe shtepi 200 m2 me pllace 8.9 ari, te...
Shiten 10 ARI TRUALL
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 10 Ari truall ne Prizren afer KFOR-it TURK. Trualli ka uje, rryme, kanalizim, linje TV kabllor,...
shes 12 ari ne ortakoll pz..
$550000TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jan 12 ari me dy shtepi ne ortakol ne prizren,,vendi me i pershtatshem ne pz,,i peshtatshem per nedrtim te...
shes trollin
$8TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes trollin me infrastrukture te rregullt, uje, rryme, kanalizim. trolli ka gjithsejt 6.16 ari dhe ka...
shes truallin
$2500TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes truallin ne periferi te qytetit, trualli eshte 40 ari, cmimi per ari eshte 2500 euro
Shes 6,16 ari troll
$00000TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes trollin ne Prizren me cmim te volitshem, me gjithe infrastrukturen per ndertim banimi, uje, rryme,...
Troje ne shitje Prizren ne Atmejdan
Troje ne shitje Prizren ne Atmejdan
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten troje ne Atmejdan ne km e pare ne kthesen e Nashecit (afer restorantit MENA) ngjit me trafon, qasje...
shes trollin ne prizren
$8.50TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes trollin 6,16 ari me gjithe infrastrukturen per ndertim banimi.
Shes trollin ne Prizren
TrojePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Trollin ne Prizren me gjithe infrastrukturen per ndertim banimi.