Shpalljet për Automjete në Rahovec
Makina Bujqsore
Makina Bujqsore
TjetërRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Kombaj per Sillazh per Miser dhe Bari, Kombaja posedon brihqi rezrv, orpune i kae 2600,esht e ardhur...
380
380
$35.999KamionëRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.DAF 380 vit prodhim 2010
shitet Vetura Opel Astra CDTI 2006
shitet Vetura Opel Astra CDTI 2006
Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura opel astra viti 2006,i padoganuar,diziel,i klimatizuar,vetura eshte ne gjendje te mir,per me...
i shitur
$400Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.i shitur
Shes Veturen Opel Vectra 1.8
Shes Veturen Opel Vectra 1.8
$2000Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen Opel Vectra 1.8.viti i prodhimit 1992 – Benzin .E regjistruar ne tabela KS deri ne...
Shes Ford Eskort Pikapo
$1450Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Ford Eskort Pikapo per cmim 1450 euro. Viti i prodhiomit eshte 1997. Eshte Dizel. ka Airbag, edhe...
Shes Ford Eskort Pikapo
$1600Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Ford Eskort Pikapo per cmim mjafte te voltishem. Viti i prodhiomit eshte 1997. Eshte Dizel. ka Airbag,...
Mercedes E220 CDI
Mercedes E220 CDI
$15500Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.-Mercedes, E 220, CDI, Avantgarde, Automatik – Tiptronik, Viti i prodhimit 07.2006 etj. Per me shume...