Shpalljet për Vetura në Shitje në Shtime
shes Audi 80
$1500Vetura në ShitjeShtime
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Audi 80 ngjyre te zeze me tabela te huaja cmimi 1500 euro dhe sipas marreveshjes. Ne gjendje perfekte...