Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Skenderaj
Shes shtepine ne Skenderaj me 4 ari truall, me dokumentacion te rregullt.
$80.000Shtëpi në ShitjeSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia P+2 eshte e pa meremetuar. Ka 10 dhoma me 3 hyrje te vecanta. Ka kanalizim dhe ujesjelles.Kati...