Shpalljet për Celularë në Therandë
Samsung Galaxy S10+ S10 WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR  dhe të tjerët
Samsung Galaxy S10+ S10 WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR dhe të tjerët
$400CelularëTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët Ne jemi shumicë...
Apple iPhone XS Max,XS,X,8,WhatsApp +447841621748 Samsung Huawei Xiaomi
Apple iPhone XS Max,XS,X,8,WhatsApp +447841621748 Samsung Huawei Xiaomi
$355CelularëTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apple iPhone XS Max, XS, X, 8 Plus, 8, WhatsApp +447841621748 Samsung Huawei Xiaomi SONY Ne jemi shumicë e...
Iphone 2G 8 Gb
Iphone 2G 8 Gb
$130CelularëTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Iphone 2G 8 Gb, e shesh sepse e kam ble nje 3gs te ri, dhe sme duhet, cmimi eshte i volitshem
shes  nokis n97  i papordorur  gjerman ne gjendje te rregullt teknike
shes nokis n97 i papordorur gjerman ne gjendje te rregullt teknike
$200CelularëTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ende pa i hy kartela