Shpalljet për Shes/Blej në Therandë
SHES Bergamont Revox 4.3
SHES Bergamont Revox 4.3
$750Gjëra SportiveTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes bicikleten me te ardhmen nga svicra, eshte ne gjendje te rregull, dhe ka shume pjes qe vin me to sikur...
Makine per mjelje
Makine per mjelje
$320Industri & MakineriTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.makine per mjeljen e lopve ,dhive,dele etj.