Shpalljet për Vetura në Shitje në Viti
Renault Clio
Renault Clio
$2600Vetura në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Renault Clio, Diesel 1.9 TDI, Ngjyra:Kuqe e mbyllët, 4 Dyer, I ruajtur brenda, jasht , 4 Goma t reja t...
SHES MAZDA DEMIO 1.3 BEZINE VITI 99
$3800Vetura në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES MAZDA DEMIO 99, 1.3 BENZINE 16V DISQE ALUMINI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , KONDICIONER, E VOGEL DHE...