Shpalljet për Patundshmëri në Viti
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Banesa me QeraViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Prodaje se njiva u s.Grmovo
TrojeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodaje se povoljno prvoklasna njiva povrsine 1,20 h u s.Grmovo, idealna za obradu i gajenje svih...
Okazion Shitet apartament 2+1 98metra2 cmimi 470€
$46000Banesa në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne tirane tek unaza e re brezi i dyte i pallateve shitet ap 2+1 98 m kati i 6 banim jo i fundit ,me...
Objekti afarist ne shitje
Lokale në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Objektin afarist ne kllokot te vitise ,Objekti eshte i perfunduar dhe ne gadishmeri per shfrytezim ,...
Toka & Ndertesa ne shitje
Toka & Ndertesa ne shitje
$360000TrojeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 46 ari truall ne Kabash (Viti) – Cmimi per ari eshte 4.000 Euro – Hapesira : 46 ari /...
shitje në rrugën Vitia – Kllokot 0.08HA
Shtëpi në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ushë shitje në rrugën Viti – Kllokot spa pranë rrugës në anën e majtë, kur ju jeni të...
Vitia -Kllokot Spa 800 m2 në rrugën
$16000TrojeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.fushë shitje në rrugën Viti – Kllokot spa pranë rrugës në anën e majtë, kur ju jeni të...
SHES BANESE
$27000Banesa në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES BANESE Shes banese ne Viti rr.A.Jasari.Banesa ka 60 m2,sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi,banjo,2...
Shitet Toke ne Dober Koplik shkoder
Shitet Toke ne Dober Koplik shkoder
$50.000TrojeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sell ​​3,216 m2 land, a building and a 55 m2 floor. Dobri Adrresa Koplik 70 m from the main road....
shes shtpin me trul
$260000Shtëpi në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtpin me trull në fshatin pozhoran kumuna vitis shtpi gjendet n rrugen kryesore ferizaj gilan shtpia...
shes shtpin me trull
$260000Shtëpi në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtpin me trull nji ektar e gjazhdhete dyari e gjys vendn n fshatin pozhoran kumuna vitisn nrrugen...
SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINE
SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINE
$160000TrojeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shhitet ose jepet me qera magazine me siperfare 300m/2 magazine e mbyllur dhe me gjithe toke perreth...