Shpalljet për Automjete në Vushtrri
Mercedes 280 se 126 diesel
Mercedes 280 se 126 diesel
$1700Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mercedes Benz 280 SE 126 viti i prodhimit 82 diesel automatik i bardh 4 dyer eshte ne gjendje shum te...
Golf 5  1.9 TDI GOAL 2006
Golf 5 1.9 TDI GOAL 2006
$13900Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen e tipit VW golf 5 1.9 TDI Goal , viti 2006 ngjyr Hiri metalik, e sa po doganuar dhe...
Opel Vectra 2.0 cc
Opel Vectra 2.0 cc
$1300Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.eshte shitur flm
MERCEDES-BENZ E CLASS E300 TD Avantgarde
MERCEDES-BENZ E CLASS E300 TD Avantgarde
$14500Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Km te kaluara:38600 Viti i prodhimit: 1998 I doganuar. Klime automatike. Ne gjendje perfekte.
shes makinen
shes makinen
$3.100Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.risi risi shes makinen(kerrin)Peugeotme 405 me qmim shum te volitshum vetum 3.100 euro.viti i prodhimit...
shes makinen
shes makinen
$3.100AutomjeteVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.risi risi shes makinen(kerrin)Peugeotme 405 me qmim shum te volitshum vetum 3.100 euro.viti i prodhimit...