Shpalljet për Patundshmëri në Vushtrri
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Lokale në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
TROJE SHITET VENDI PESTOV
TROJE SHITET VENDI PESTOV
$3500TrojeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.TROJE SHITET VENDI PESTOV
PRODAJEM NJIVU PORED MAGISTRALE POVRSINE 36 ARI
PatundshmëriVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NJIVA NA PRODAJU SELO PESTOVO OPSTINA VUCITRN POVRSINE 36 ARI
3600
TrojeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Thoka shitet vendi Pestova maqistrole 36 ari
SHES TOKE
TrojeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes toke ne mes Obiliqi dhe Plemetine. Siperfaqe 59 ar. Qmimi eshte 1000 €/ar. Per me shume info. 049...
Banes 92m2 kompleksi Diari
Banes 92m2 kompleksi Diari
Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Banesen 91.57m2 ne kompleksin Diari ne kati .VI te gatshme per banim. 2dhoma , sallon+kuzhin, banjo,...
Banesa 64m2 qender
Banesa 64m2 qender
Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Banese 64m2 ne katin 4 , me pamje nga Bankat ka : 1dhome , sallon+kushin dhe ballkon , banjo. Cmimi...
Shitet trualli ne Millosheve Urgjent
TrojeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 70 ari tokë për troje në Milloshevë. Toka është e përshtatshme për banim.Ka infrastrukturën...
Shesë shtepin dy katëshe ne vushtrri te mobiluar
Shesë shtepin dy katëshe ne vushtrri te mobiluar
Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrim i sendit Shtepia ka 4.8 ari toke duke perfshire edhe shtepine, Shtepia dy katshe me oborr dhe...
Shtëpi për shitje në Gojbulë, 2.5 km nga qendra e Vushtrrisë Çmimi i negociueshëmFAVORSHME!
Shtëpi për shitje në Gojbulë, 2.5 km nga qendra e Vushtrrisë Çmimi i negociueshëmFAVORSHME!
Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Për një shtëpi me një dyqan dhe outbuildings me 8 ari tokë në të gjithë nga shkolla në fshatin...
Shitet Shtepia
Shitet Shtepia
Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Shitet Shtëpia ne Vushtrri ne Rrugen Bahri Kuqi – “ Përball Shkolles Fillore Andon Zako...
AGJENCIONI EUROTRAVEL VUSHTRI
AGJENCIONI EUROTRAVEL VUSHTRI
Banesa me QeraVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Agjencioni EUROTRAVEL që gjendet në Vushtri te Kalaja, si gjithnjë edhe tani ofron mundësi të reja...
lshoj tok me qira
$450PatundshmëriVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lshoj 2 ekter tok ne fshatin stanoc i iprm Km e vushtrris 500m nga magjestralja prishtin vushtrri saksisht...
SHES / NDERROJ SHTEPIN 2 KATESHE E GATSHEM PER BANIM më 2.5 hektar toke te klasit te parë
SHES / NDERROJ SHTEPIN 2 KATESHE E GATSHEM PER BANIM më 2.5 hektar toke te klasit te parë
$99000Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me 2.5 ari truall ne Sllatine ( ne dalje) te Vushterris ne drejtim te Mitrovices ,toka-...
Toke bujqesore
PatundshmëriVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toka eshte e klasit te dyt eshte 1.17 ha. gjendet ne Vushtrri afer hekurudhes , rruga qe lidh fshatrat...
leshoj lokalin me qera
$180Lokale me QeraVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.IPEt LOKALi ME QIRA NE vushtrri ne magjistralen prishtin vushtrri mitrovic vushtrri NDERTIM I RI VEND SHUM...
shes banesen
Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesen 88 m 2, ne rrugen Deshmoret e kombit ne Vushtrri. Cmimi sipas marreveshtjes Kontakti 044/148...
Shiten shtepite luxose ne Vushtrri
Shiten shtepite luxose ne Vushtrri
$69000Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Filloj shitja e 24 shtepive luxose ne rrugen Azem Galica ne Vushtrri, shtepite jane me stil dhe dizajn...
shes banesen
$36000Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa ka 88 metra katror eshte ndertim i ri ( e pa banuar) , ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, terase dhe...
Shes banesë në Vushtrri
Shes banesë në Vushtrri
$49950Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet përball shkollës policore në Vushtrri, hyrja e parë kati i parë. Banesa ka : 1 sallon,...