Shpalljet për Banesa në Shitje në Vushtrri
Banes 92m2 kompleksi Diari
Banes 92m2 kompleksi Diari
Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Banesen 91.57m2 ne kompleksin Diari ne kati .VI te gatshme per banim. 2dhoma , sallon+kuzhin, banjo,...
Banesa 64m2 qender
Banesa 64m2 qender
Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Banese 64m2 ne katin 4 , me pamje nga Bankat ka : 1dhome , sallon+kushin dhe ballkon , banjo. Cmimi...
shes banesen
Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesen 88 m 2, ne rrugen Deshmoret e kombit ne Vushtrri. Cmimi sipas marreveshtjes Kontakti 044/148...
shes banesen
$36000Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa ka 88 metra katror eshte ndertim i ri ( e pa banuar) , ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, terase dhe...
Shes banesë në Vushtrri
Shes banesë në Vushtrri
$49950Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet përball shkollës policore në Vushtrri, hyrja e parë kati i parë. Banesa ka : 1 sallon,...
banes ne shitje
Banesa në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesen 88 m 2, ne rrugen Deshmoret e kombit ne Vushtrri. Cmimi sipas marreveshtjes Kontakti 044/148...