Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Vushtrri
Shesë shtepin dy katëshe ne vushtrri te mobiluar
Shesë shtepin dy katëshe ne vushtrri te mobiluar
Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrim i sendit Shtepia ka 4.8 ari toke duke perfshire edhe shtepine, Shtepia dy katshe me oborr dhe...
Shtëpi për shitje në Gojbulë, 2.5 km nga qendra e Vushtrrisë Çmimi i negociueshëmFAVORSHME!
Shtëpi për shitje në Gojbulë, 2.5 km nga qendra e Vushtrrisë Çmimi i negociueshëmFAVORSHME!
Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Për një shtëpi me një dyqan dhe outbuildings me 8 ari tokë në të gjithë nga shkolla në fshatin...
Shitet Shtepia
Shitet Shtepia
Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– Shitet Shtëpia ne Vushtrri ne Rrugen Bahri Kuqi – “ Përball Shkolles Fillore Andon Zako...
SHES / NDERROJ SHTEPIN 2 KATESHE E GATSHEM PER BANIM më 2.5 hektar toke te klasit te parë
SHES / NDERROJ SHTEPIN 2 KATESHE E GATSHEM PER BANIM më 2.5 hektar toke te klasit te parë
$99000Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me 2.5 ari truall ne Sllatine ( ne dalje) te Vushterris ne drejtim te Mitrovices ,toka-...
Shiten shtepite luxose ne Vushtrri
Shiten shtepite luxose ne Vushtrri
$69000Shtëpi në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Filloj shitja e 24 shtepive luxose ne rrugen Azem Galica ne Vushtrri, shtepite jane me stil dhe dizajn...