Recepsionist

Publikuar: Korrik 6, 2017 12:48 am | Nga: Radisson Blu | Çmimi: 2700

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Radisson Blu Hotel kërkon shërbimin e një recepsionist të përvojës për vendosjen e punës.
Kush do të ofrojë një mirëpritje të ngrohtë dhe efikase për mysafirët tanë. Pritësja është pika e parë e kontaktit për mysafirët kur rezervojnë dhoma, për darkë dhe kontroll dhe pikën e fundit të kontaktit kur ata largohen; Ne duam që ju të largoheni të lumtur dhe të kënaqur, duke pritur me padurim vizitën tuaj të ardhshme. Ky rol gjithashtu përfshin administrimin e çdo dite në hotel, i cili po urdhëron, email, menutë me shkrim.
Personat e kualifikuar duhet të dërgojnë CV / Resume për Aplikim.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39